Jurijs Piščuhins (Foto: SV Grün-Weiß Wittenberg-Piesteritz Abt. Handball)

Pastiprinām labo malu ar leģionāru no Krievijas

Pirms SynotTip Virslīgas izslēgšanas spēlēm mūsu “Celtnieks” sastāvu papildinājis 27 gadus vecs kreilis Jurijs Piščuhins no Krievijas.

Ar leģionāra piesaistīšanu ceram atrisināt problēmas labajā malā. Diemžēl gada sākumā personīgu iemeslu dēļ sportista karjeru pārtraucis Artūrs Kļaviņš, atstājot klubu ar vienu labās malas spēlētāju Lauri Eglīti.

Handbolista karjeru Jurijs Piščuhins (187cm, 85kg) uzsāka “Dynamo Astrakhan”, bet 2016./2017. gada sezonā pārgāja uz citu Krievijas superlīgas klubu “Permskie Medvedi”. Turpinājumā labais malējais spēlētājs devās leģionāra gaitās uz Vāciju, 2018. gada sākumā pievienojoties Latvijas izlases trenera Armanda Uščina trenētajai “SV Grün-Weiß Wittenberg-Piesteritz”. Šīs sezonas pirmajā pusē deviņās spēlēs pēc spēka Vācijas 4. līgā “Sachsen-Anhaltliga” mūsu jaunieguvums guva 20 vārtus.

Piščuhins kopā ar otru mūsu kluba leģionāru Vladislavu Košmanu pārstāvēja arī Krievijas valstsvienību 2011. gada pasaules junioru čempionātā.

SynotTip Virslīgas pusfinālā mūsu komandai būs jātiekas ar “SK Latgols” un “HK Vaiņode” pāra uzvarētājiem divu spēļu summā. Pirmajā cīņā Vaiņodē uzvarēja laukuma saimnieki ar 25:24.

Pirmā pusfināla spēle notiks O.Kalpaka RTDP sporta zālē 23. martā plkst. 18:30. Cīņa noritēs līdz vienas komandas divām uzvarām.

6 komentāri “Pastiprinām labo malu ar leģionāru no Krievijas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.