Veikala noteikumi

Apmaksas noteikumi

 

Par pasūtījumiem ir iespēja apmaksāt ar PayPal vai maksājuma karti (caur PayPal) tā apstiprināšanas brīdī.

 

Piegādes noteikumi

 

Paredzamie pasūtījuma piegādes laiki:
Latvijā: 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izpildes
Eiropā, ASV, Kanādā: 5-10 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izpildes
Citur pasaulē: 10-20 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izpildes

Tavs pasūtījum tiks izpildīts vidēji trīs darba dienu laikā Latvijā vai ASV (atkarībā no piegādes adreses). 

Latvijas teritorijā pasūtījums tiks piegādāts ar “Latvijas Pasts” starpniecību.

Pasūtījuma piegādes cena tiek aprēķināta pasūtījuma veikšanas brīdī (apskatot savu grozu), ņemot vērā groza preču saturu un piegādes adresi.

Ņem vērā, ja Tava piegādes adrese ir ārpus Eiropas Savienības vai ASV, tad par pasūtījumu var nākties samaksāt papildu muitas nodokli pēc katras attiecīgās valsts noteikumiem.

Ja savu pasūtījumu neesi saņēmis, tad vispirms pārbaudi pasūtījuma izsekošanas numuru (to var atrast sava pasūtījuma apstiprinājuma epastā) un vai ievadītā piegādes adrese bija pareiza. Ja adrese bija nepareiza, tad par papildus samaksu varam pasūtījumu izsūtīt vēlreiz.

Ja adrese bija pareiza, tad lūdzu sazinies ar mums, rakstot epastu info@celtnieks.com. Darīsim visu iespējamo, lai Tu savu pasūtījumu tomēr saņemtu.

 

Atgriešanas noteikumi

 

Bojāta prece
Ja gadījumā Tavs pasūtījums ieradies bojāts, tad lūdzu sazinies ar mums septiņu darba dienu laikā, rakstot uz info@celtnieks.com. Savā epasta vēstulē pievieno saņemtās preces fotogrāfijas.

Ja citu iemeslu dēļ neesi apmierināts ar saņemto pasūtījumu, tad lūdzu sazinies ar mums, rakstos uz info@celtnieks.com. Darīsim visu iespējamo, lai Tu kļūtu par laimīgu klientu.

No pasūtījuma Tu vari atteikties jebkurā tā stadijā, arī 30 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas – to paredz distances tirdzniecību regulējošas likuma normas. Sūtīšanas izdevumi būs jāapmaksā Tev pašam. Paciņā obligāti jāievieto arī pasūtījuma pavadzīme.

Atgriešanas adrese:
Open Idea SIA
Sporta iela 7,
Ikšķile, Ikšķiles novads, LV-5052

Samaksātā nauda par preci tiks atgriezta uz to pašu kontu, no kura tā tika ieskaitīta.

Citu jautājumu gadījumā raksti uz info@celtnieks.com, atbildēsim 24h laikā.