Normunds Blome (Foto: GL Sports Photography)

Jāuzlabo gan aizsardzība, gan uzbrukums

Diemžēl pirmajā SynotTip Virslīgas cīņas pusfināla cīņā mūsu “Celtnieks” vīri savā laukumā Rīgā piedzīvoja zaudējumu, ar 28:31 (12:17) piekāpjoties “SK Latgols” handbolistiem. Sērijā līdz divām uzvarām atrodamies iedzinējos ar 0-1.

Visas spēles gaitā mūsu vīriem tā arī ne reizi neizdevās izvirzīties vadībā. Turklāt, pirmā puslaika vidū mūsējiem bija pat sešu vārtu deficīts (9:15). Pēc pārtraukuma 17 minūtes pirms mača beigām beidzot izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (22:23), tomēr divi nopelnītie noraidījumi atkal ļāva “SK Latgols” atrauties un svinēt uzvaru ar 31:28.

Mūsējiem deviņus vārtus guva Ritvars Balceris, sešus pievienoja Artūrs Lazdiņš, četrus – Vladislavs Košmans un Artis Kurmēns. Viesiem deviņas reizes izcēlās Normunds Seņkāns, astoņas – Endijs Kušners.

FOTOGELRIJA (Foto: GL Sports Photography)

“Diemžēl bez komandas spēles un gara Ludzu uzvarēt nevar,” pēc mača atzina mūsu komandas treneris Normunds Blome. “Izcelt varu vienīgi Ritvaru, kura atdeve laukumā bija maksimālā līmenī. Mūsu līderiem spēle nevedās ne uzbrukumā, ne aizsardzībā.”

Pirms otrās spēles mūsējiem vēl daudz darāmā: “Mūsu aizsardzība izskatījās briesmīgi, bet uzbrukumā spēlējām pārāk individuāli. Šonedēļ aizvadīsim četrus treniņus, kuros cerams pārvarēsim savas problēmas un Ludzā spēsim parādīt cienīgu sniegumu.”

Otro sērijas cīņu aizvadīsim 30.martā plkst. 15:00 Ludzā. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tad tā pēc nedēļas notiks Rīgā. Cīņu no Ludzas tiešraidē demonstrēs arī Sportacentrs.com TV.