Ritvars Balceris (Foto: Ritvars Raits)

Izcīnām septīto uzvaru

Šodien Murjāņos “Celtnieks” handbolisti svinēja jau septīto uzvaru SynotTip Latvijas Handbola Virslīgā, pārliecinoši izbraukumā otro reizi pieveicot “MSĢ/LAT-Hertz” vienību – 37:25 (16:12).

Uz Murjāņiem mūsējie devās bez iepriekšējā mačā spēlējošajiem Aivara Čikuta, Guntara Lejnieka un Toma Popena, taču atkal komandai varēja palīdzēt Ričards Jablonskis un Lauris Eglītis.

Rezultatīvi spēli iesāka mājinieki, ilgu laiku neļaujot mūsējiem pārņemt vadību. Vēl astotajā minūtē atradāmies iedzinējos (3:5), taču trīs bezatbildes ļāva pēc Dmitrija Petuhova metiena pārņemt vadību – 6:5. Arī turpinājumā laukumā ritēja līdzīga cīņa. Uz mirkli “MSĢ/LAT-Hertz” handbolistiem pat izdevās pārņemt vadību (9:10), tomēr veiksmīgai spēlei sekoja noraidījums, kas ļāva mūsējiem gūt četrus vārtus pēc kārtas un iegūt jau +3 (13:10). Puslaika beigās “Celtnieks” jau četru vārtu pārsvars – 16:12.

Pēc pārtraukuma mūsu “Celtnieks” vīru pārākums jau bija izteiktāks, tomēr pārsvars pieauga salīdzinoši lēnām, sasniedzot desmit vārtu robežu vien septiņas minūtes līdz spēles beigām, kad ar precīzu metienu izcēlās Ritvars Balceris – 31:21. Līdz spēles beigām mūsu handbolisti savu pārsvaru vēl nedaudz palielināja un svinēja pārliecinošu panākumu ar 37:25.

Ar 13 precīziem metieniem mūsējiem izcēlās Artūrs Lazdiņš, bet septiņus pievienoja Ritvars Balceris. Laukuma saimniekiem septiņus vārtus guva Guntis Piļpuks.

Turnīra tabulā ar 14 punktiem deviņos mačos joprojām saglabājam otro vietu.

Nākamo SynotTip Latvijas Handbola Virslīgas maču aizvadīsim jau piektdien, kad savā laukumā plkst. 19:30 otro reizi nedēļas laikā tiksimies ar “HK Vaiņode”.