Celtnieks (Foto: Romualds Vambuts)

Pārliecinoši uzvaram MSĢ/LAT

Ar 36:25 (22:11) uzvarot “MSĢ/LAT”, mūsu “Celtnieks” vīri savā laukumā Rīgā svētdienas vakarā izcīnīja pirmo uzvaru jaunajā SynotTip Latvijas handbola Virslīgā.

Risinot savainoto vārtsargu problēmu, mūsu sastāvā pirms cīņas sastāvā tika pieteikts pieredzējušais Normunds Reips. 54 gadus vecais vārtsargs devās laukumā pirmā puslaika izskaņā, uzreiz atvairot vairākus metienus.

Maču mūsu “Celtnieks” handbolisti iesāka ar izrāvienu 4:1. Uz īsu mirkli viesiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (7:6), taču tam atkal sekoja vairāki mūsu bezatbildes vārti. Puslaika vidū Ritvars Balceris no 7 metru soda metienu atzīmes jau panāca +6 (13:7), bet līdz puslaika beigām pārsvaru teju dubultojām, atpūtā ejot ar 11 vārtu pārsvaru – 22:11.

Arī pēc pārtraukuma mūsu handbolisti turpināja iesākot. Pirmos vārtus “Celtnieks” kreklā guva Toms Popens, palīdzot pirmajās 16 minūtēs palielināt rezultāta starpību jau līdz +16 (33:17). Pēdējās minūtēs treneris Arnis Butans ļāva spēlēt visiem handbolistiem. Un jaunie “MSĢ/LAT” handbolisti to veiksmīgi izmantoja, gūstot vairākus vārtus un līdz mača beigām krietni samazinot vārtu starpību. Līdz ar to “Celtnieks” uzvara ar 36:25.

Nekļūdīgi vārtiem uzbruka Artūrs Lazdiņš, izceļoties ar desmit vārtiem. Septiņus pievienoja Rihards Leja. “MSĢ/LAT” sastāvā sešus vārtus guva Guntis Piļpuks, piecus – Antons Šuleiko un Rolands Toms Ābelīte.

Nākamo maču “Celtnieks” aizvadīs 27. septembrī plkst. 19:30, kad Kauguros tiksies ar “Jūrmalas Sports”.