Vladimirs Maslaks (Foto: Sandra Škutāne)

Maslaks izrauj neizšķirtu pret Ogri (+foto)

Pēdējās desmit minūtēs atspēlējot divu vārtu deficītu, trešdien SynotTip Virslīgas spēlē savā laukumā Rīgā cīnījāmies neizšķirti ar “HK Ogre/Miandum” handbolistiem – 24:24 (15:13).

FOTOGALERIJA Foto: Sandra Škutāne

Mača sākumā pēc diviem Guntara Lejnieka un Riharda Lejas precīzajiem metieniem izvirzījāmies vadībā ar 3:1. Arī turpinājumā uzbrukumā uguņoja Leja, panākot desmitajā minūtē jau 6:3 un liekot viesu komandai pieprasīt minūtes pārtraukumu.

Turpmākajās astoņās minūtēs septiņus vārtus guva viesi, panākot neizšķirtu (10:10), kas jau lika pirmo minūtes pārtraukumu izmantot mūsu galvenajam trenerim Arnim Butanam. Pēdējās desmit minūtēs labi spēlējām nevienādos sastāvos, līdz pārtraukumam iegūstot +2 (15:13).

Otrajā puslaikā pretinieki lieliski izmantoja mūsu kļūdas, 42. minūtē pēc trīs Arta Laganovska precīzajiem metieniem rezultātu atkal izlīdzinot (19:19). Mūsējie atbildēja ar trīs neprecīziem metieniem, bet ogrēniešiem atkal izcēlās Laganovskis un Miks Kiršteins, pirmo reizi izvirzot vadībā jau viesus (19:21).

Artūra Lazdiņa, Artūra Kļaviņa un Vladimira Maslaka precīzi metieni turpinājumā atkal “Celtnieks” handbolistiem ļāva pārņemt vadību. Tomēr paši atkal pieļāvām kļūdas, un ogrēnieši astoņas minūtes pirms mača beigām ieguva jau divu vārtu pārsvaru (22:24).

Pēdējās minūtēs lieliski mūsu vārtos spēlēja Helmuts Tihanovs, kamēr pretējā laukuma pusē divus vārtus guva Vladimirs Maslaks, rezultātu izlīdzinot (24:24). Turpinājumā mūsējie spēlēja arī vairākumā, taču vārtu gūšanas vietā pieļāvām muļķīgas kļūdas. Pats pēdējais uzbrukums piederēja “HK Ogre/Miandum”, taču mūsu vīri, spītējot diviem noraidījumiem, nosargāja aizsardzību, bet ogrēnieša Arta Kurmēna metiens lidoja virs vārtiem, saglabājot neizšķirtu uz tablo – 24:24. Tā bija jau otrā reize sezonā, kad ar šo pretinieku uzvarētājs tā arī netika noskaidrots.

Rezultatīvāko spēli sezonā, gūstot septiņus vārtus, aizvadīja mūsu Rihards Leja. Pa četriem precīziem metieniem izdarīja Artūrs Lazdiņš un Vladimirs Maslaks. Viesu sastāvā deviņus vārtus guva Artis Laganovskis.

Jau brīvdienās dosimies uz Igauniju, kur Baltijas līgas ietvaros tiksimies ar “HC Kehra” un “Viljandi HC”.