Vladimirs Maslaks (Foto: handbols-dobele.lv)

Principiālā duelī uzvaram Jūrmalu (+video)

Intriģējošā spēles izskaņā “Celtnieks” handbolisti šovakar savā laukumā Rīgā ar 24:22 (13:9) pieveica principiālos pretiniekus “Jūrmalas Sports”, izcīnot otro uzvaru SynotTip Latvijas handbola Virslīgā.

Spēli veiksmīgāk iesāka mūsu “Celtnieks” vīri, kas pēc Alekseja Sasuļina un Vladimira Maslaka vārtiem izvirzījās vadībā ar 3:0. Jūrmalnieki pirmos vārtus guva vien septītās minūtes sākumā, kad precīzs bija Kaspars Naglis. Rīdzinieki turpināja saimniekot arī vēlāk, līdz puslaika vidum palielinot savu pārsvaru līdz pieciem vārtiem – 8:3. Puslaika otrajā pusē pēc Laura Eglīša metiena “Celtnieks” atrāviens sasniedza pat +7 (12:5), tomēr beigu daļā, pateicoties aktīvai 5-1 aizsardzībai, veiksmīgāki bija “Jūrmalas Sports”, samazinot rezultāta starpību līdz četriem vārtiem – 13:9.

Pēc pārtraukuma mūsējiem ilgi neizdevās atrast savu spēli uzbrukumā, līdz ar to tas atspoguļojās arī aizsardzībā. Jau pirmajā puslaikā izdevās neitralizēt pretinieku līderi Rolandu Ivanovu, taču viņa lomu veiksmīgi ieņēma Edvīns Latkovskis. Ar viņu priekšgalā puslaika vidū viesi pat uz mirkli izvirzījās vadībā (16:15). Turpinājumā mūsējie realizēja vairākus ātros uzbrukumus, kas ļāva atkal panākt +2 (18:16).

Viesi piecas minūtes pirms mača beigām atkal rezultātu līdzsvaroja (21:21), tomēr lieliski mūsu vārtos spēlēja pieredzējušais Helmuts Tihanovs. Vārtus gūstot Ričardam Jablonskim un Vladimiram Maslakam, mūsējiem intriģējošā mača izskaņā izcīnīt otro uzvaru turnīrā – 24:22. Kopumā “Celtnieks” vīri demonstrēja krietni saturīgāku sniegumu nekā līdz šim, kas arī ļāva šīsdienas mačā izcīnīt divus punktus.

Piecus vārtus mūsu komandā guva Ričards Jablonskis, pa četriem precīziem metieniem izdarīja Vladimirs Maslaks un Aleksejs Sasuļins. Pretiniekiem desmit precīzi metieni Edvīna Latkovska kontā, pieci – Kasparam Naglim.

Izcīnītā uzvara turnīra tabulā ļāva pakāpties uz ceturto vietu. Nākam maču aizvadīsim 17. oktobrī plkst. 18:00, kad izbraukumā SynotTip Virslīgā tiksimies ar “HK Ogre/Miandum”.