Celtnieks/LSPA (Foto: Helmuts Tihanovs)

Par otro vietu Ogrē

Latvijas Virslīgas čempionāta ietvaros sestdien “Celtnieks/LSPA” viesosies Ogrē, kur plkst. 19:00 tiksies ar “HK Ogre” handbolistiem. Mača uzvarētājs visticamāk regulāro turnīru noslēgs otrajā pozīcijā.

“HK Ogre” un “Celtnieks/LSPA” pirmā cīņa Rīga noslēdzās ar ogrēniešu uzvaru – 25:23. Ogres sastāvā kopā 18 vārtus guva līderu duets Arvis Laganovskis un Arnolds Straume, savukārt mūsu komandā rindās septiņus reizes izcēlās Artis Kurmēns.

Sestdienas spēlē savainojuma dēļ mūsējiem nevarēs palīdzēt Normunds Blome un Toms Lielais, darba dēļ – Guntis Ciematnieks, bet ogrēniešiem ģimenes apstākļu dēļ pieteikumā nebūs pamatvārtsargs Lauris Ozoliņš.

“Celtnieks/LSPA” handbolisti šajā mačā noskaņojušies cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru, lai izslēgšanas mačos iegūtu teorētiski vieglākus pretiniekus. Šobrīd turnīrā tabulā mūsu komanda ieņem otro vietu, ogrēniešu apsteidzot par diviem punktiem. Seko spēlei teksta tiešraidē http://handball.lv

Dāmu komanda LSPA svētdien plkst. 12:00 Latvijas Virslīgas čempionāta spēlē izbraukumā spēlēs ar Salaspils SS.

Turpinām par vīriešu komandas spēlētājiem balsot pirmajā Latvijas Vīriešu handbola čempionāta Zvaigžņu spēlē Austrumu komandas sastāvā – http://zvaigznuspele.handball.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.