Artis Laganovskis (Foto: HC Vitjaz)

Kurmēns un Laganovskis efektīgi iemet arī Vaiņodei (+video)

Kārtējā Latvijas Virslīgas čempionāta spēlē “Celtnieks/LSPA” svinēja uzvaru, sestdien ASK sporta zālē ar 40:28 (19:15) pārliecinoši pieveicot “HK Vaiņode” handbolistus. Atkal skaistus vārtus guva Artis Kurmēns un Artis Laganovskis.

Komandas treneris Dmitrijs Bražņikovs brīvi variēja ar sastāvu, ļaujot laukumā tikt katram handbolistam. Jau pirmā puslaika vidū ieguvām sešu vārtu pārsvaru (14:8), tomēr puslaika izskaņā vairākkārt iekritām aizsardzībā, ļaujot pretiniekiem samazināt rezultāta starpību – 15:19.

Pēc pārtraukuma turpinājām pārliecinoši audzēt rezultāta starpību, izcīnot uzvaru ar 40:28. Mūsu komandā astoņus vārtus guva Artūrs Lazdiņš, sešus – Artis Laganovskis un Einārs Kiršteins, piecus – Toms Lielais. Viesiem septiņas reizes izcēlās Valts Lapiņš un Normunds Pāvils.

Kurmēns un Laganovskis gūs atkal skaistus vārtus:

Dāmu komandu LSPA Virslīgas spēlē ar 40:19 (18:12) sagrāva Dobeles SS/REIR, bet 1.līgā “Celtnieks/Vangaži” handbolisti ar 29:36 (13:20) piekāpās Dobeles SS.

Nākamo spēli “Celtnieks/LSPA” aizvadīs 22. februārī, kad izbraukumā plkst. 19:00 cīņā par otro vietu regulārajā turnīrā tiksies ar “HK Ogre”.