Blokā Guntars Lejnieks (Foto: Zigismunds Zālmanis, Nikon)

Izbraukuma spēle Klaipēdā

Mūsu vīriešu komanda “Celtnieks/LSPA” svētdien dosies uz Klaipēdu, kur plkst. 14:00 aizvadīs Baltijas līgas spēli pret Lietuvas čempioniem “Dragunas”.

Pirmajā savstarpējā mačā Rīgā oktobra sākumā piedzīvojām zaudējumu ar 25:29. Mūsu komandai savainojumu dēļ svētdien nevarēs palīdzēt Normunds Blome un Toms Lielais, savukārt sastāvā būs ogrēnietis Arvis Laganovskis.

Klaipēdas handbolisti ar 11 punktiem desmit spēlēs turnīra tabulā šobrīd ieņem ceturto vietu, kamēr “Celtnieks/LSPA” ar sešiem punktiem 11 mačos – sesto. Mūsu komanda diemžēl jau ir zaudējusi reālas iespējas kvalificēties FINAL4, taču atlikušajās trīs regulārā turnīra spēlēs grib izcīnīt pēc iespējas vairāk punktus.

Sestdien Klaipēdas “Dragunas” savā laukumā tiksies ar līderiem Igaunijas čempioniem “Polva Serviti”. Pagājušajā nedēļā “Draungas” piedzīvoja zaudējumu Lietuvas kausa izcīņas finālā, ar 27:30 zaudējot Varenos “Ūlos” vienībai.

http://baltichandball.net

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.