Spēlēsim par bronzu

Otro sezonu pēc kārtas Latvijas Virslīgas čempionāta pusfināla sērijā piedzīvojām zaudējumu “SK Latgols” handbolistiem un būsim spiesti cīnīties par bronzu. Šodien Ludzas vienībai izšķirošajā mačā piekāpāmies ar 19:21 (8:10).

Mūsu komandai diemžēl šajā mačā darba apstākļu dēļ nevarēja palīdzēt Artis Kurmēns. Jau ar mača pirmajām minūtēm vadībā izvirzījās “SK Latgols” handbolisti, kuri puslaika vidū panāca pat četru vārtu pārsvaru (8:4). Līdz puslaika beigām pratām samazināt rezultāta starpību līdz diviem vārtiem – 8:10.

Arī otrajā puslaikā mūsu handbolistus turpināja vajāt neveiksmes uzbrukumā, bet “SK Latgols” nospēlēja krietni rezultatīvāk, 42. minūtē iegūstot astoņu vārtu pārsvaru (18:10).

Mūsējie nepadevās un uzsāka pakaļdzīšanos. Diemžēl joprojām vairākas reizes neguvām vārtus no brīvām pozīcijām – labi vārtos darbojās arī ludzānietis Gatis Kozlovs. Atlikušajās 18 minūtēs mūsu vārtos pabija tikai trīs (!) bumbas, tomēr izlieto ūdeni vairs nepratām savākt un piedzīvojām zaudējumu ar 19:21.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Andis Ērmanis, kurš guva piecus vārtus, bet četras reizes izcēlās Artis Laganovskis. Mājiniekiem astoņas reizes izcēlās Austris Tuminskis, bet septiņas – Vitālijs Borisenko.

Jau nākamajā nedēļā 11. maijā plkst. 18:00 Ogrē aizvadīsim pirmo Latvijas Virslīgas čempionāta spēli par trešo vietu, tiekoties ar “HK Ogre” vienību. Sērijā cīņa ritēs līdz divām uzvarām. Finālā tiksies “SK Latgols”un Dobeles “Tenax”.