Ogrē sāksim cīņu par bronzu

Sestdien plkst. 18:00 Ogrē aizvadīsim pirmo Latvijas Virslīgas čempionāta bronzas sērijas spēli, tiekoties ar “HK Ogre” handbolistiem. Sērija ritēs līdz divām uzvarām. Maču video tiešraidē demonstrēs Best4Sport TV.

Pusfināla sērijā mūsu handbolisti aizraujošās trīs spēlēs piedzīvoja zaudējumu ar 1-2 pašreizējiem čempioniem “SK Latgols”, bet ogrēnieši spraigā cīņā atzina Dobeles “Tenax” pārākumu ar 0-2.

Lai arī mūsu mērķis šajā sezonā bija atgūt Latvijas čempiontitulu, tomēr pašu neveiksmīgais sniegums mūs apturēja jau pusfinālā. Neskatoties uz to, esam apņēmības pilni izcīnīt vismaz bronzas medaļas. Arī pērn bijām spiesti spēlēt par 3. vietu, kur ar 3-1 pārspējām “Jūrmalas Sports”.

Ar “HK Ogre” vienību, kuru vada mūsu bijušais treneris/spēlētājs Andris Molotanovs, šajā sezonā esam tikušies četras reizes. Trīs reizes uzvaru svinēja mūsu komanda, bet vienu – “HK Ogre”. Pēdējā savstarpējā spēlē marta beigās izcīnījām pārliecinošu uzvaru ar 41:23 (23:11). Bīstamākais pretinieku komandas spēlētājs ir Arta Laganovska dvīņubrālis Arvis, kurš Ogres sastāvu papildināja sezonas pārtraukumā. Šajā sezonā 12 spēlēs Arvis guvis jau 122/23 vārtus.

Otro sērijas maču aizvadīsim 18. maijā plkst. 14:00 ASK sporta zālē, bet, ja būs nepieciešam trešā cīņa, tā turpat notiks 19. maijā plkst. 17:30.

Sestdien plkst. 14:00 otro Latvijas Virslīgas čempionāta finālsērijas spēli aizvadīs mūsu sieviešu komanda, Ulbrokā tiekoties ar “Stopiņu NHK”. Šo maču video tiešraidē demonstrēs Sportacentrs TV. Pirmajā mačā uzvaru ar 24:18 izcīnīja mūsu komanda, sērijā cīņa ritēs līdz divām uzvarām. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tā dienu vēlāk turpat notiks plkst. 16:00.

1 komentārs “Ogrē sāksim cīņu par bronzu

  1. džeki, malači, ka uzvilkāt, publisks fuij melnajam par tiešraidi, raustījās ik pa 7 sekundēm! bļin!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.