Sākam ar uzvaru, dāmas – čempiones

Latvijas Virslīgas čempionāta bronzas sēriju sākām ar uzvaru, izbraukumā ar 38:29 (17:12) pieveicot “HK Ogre” vienību un izvirzoties sērijā līdz divām uzvarām vadībā ar 1-0. Tikmēr pirmo Latvijas čempiontitulu Ulbrokā nodrošināja mūsu dāmu vienība.

Maču mūsējie iesāka droši, jau pirmā puslaika vidū iegūstot piecu vārtu pārsvaru (11:6). Mājinieki vēl prata samazināt rezultāta starpību līdz diviem vārtiem (10:12), taču līdz puslaika beigām atkal atjaunojām +5 (17:12).

Otrā puslaikā septiņu minūšu laikā ieguvām jau desmit vārtu pārsvaru (25:15). Atlikušajā laikā vērā ņemami sadeldēt rezultāta starpību ogrēniešiem neizdevās un mūsu handbolisti izcīnīja drošu uzvaru ar 38:29 (17:12).

Mūsu komandā deviņus vārtus guva Andis Ērmanis, bet piecas reizes izcēlās Mareks Černousovs, Artis Laganovskis, Guntars Lejnieks un Artis Kurmēns. Mājiniekiem pa astoņiem vārtiem guva Arvis Laganovskis un Arnolds Straume.

Otro un, ja nepieciešams, trešo spēli aizvadīsim nākamajās brīvdienās ASK sporta zālē. Sestdien spēles sāksies plkst. 14:00, bet svētdien – plkst. 17:30.

Pirmo Latvijas Virslīgas čempiontitulu izcīnīja mūsu handbolistes, kas otrajā mačā ar 24:18 (10:11) pieveica “Stopiņu NHK” un triumfēja sērijā ar 2-0.  Izšķirošo izrāvienu mūsu handbolistes guva otrajā puslaikā, kad no 18:17 panāca 22:17.

Mūsu sastāvā astoņus vārtus guva Žoelle Gīzelere, bet piecus – Laura Krievāne. Mājiniecēm astoņas reizes izcēlās Elita Ekkerte.