Trešais zaudējums

Diemžēl arī trešajā apakšagrupas spēlē “Polva Cup 2012” piedzīvojām zaudējumu, ar 23:28 (12:15) atzīstot “Viljandi HC” pārākumu. Rītdien cīnīsimies par 7.vietu.

Ar katru spēli turpinām demonstrēt arvien saturīgāku sniegumu uzbrukumā un aizsardzībā. Tas arī atspoguļojās spēles rezultātā, jo lielāku daļu pirmo puslaiku vadībā bijām tieši mēs. Tā izskaņā diemžēl ielaidām vairākus vārtus, ļaujot igauņiem iegūt +3 (15:12).

Otrā puslaika sākumā ātri vien rezultāta starpību samazinājām līdz minimumam, taču pašu nerealizētās iespējas uzbrukumā neļāva pacīnīties par uzvaru. Līdz ar to piedzīvojām trešo zaudējumu trīs spēlēs – 23:28. Labu sniegumu demonstrēja abi mūsu vārtsargi – Raitis Puriņš un Helmuts Tihanovs.

Rezultatīvākie, gūstot pa četriem vārtiem, bija Andis Ērmanis un Rihards Leja, bet trīs reizes precīzi bija Emīls Reniņš, Guntars Lejnieks, Artis Laganovskis un Roberts Freibergs.

Līdz ar to rītdien cīnīsimies ar “Polva” handbolistiem par septīto vietu “Polva Cup 2012” turnīrā.