Septītā vieta

“Polva Cup 2012” turnīru noslēdzām ar uzvaru, spēlē par 7.vietu ar 34:21 (14:12) pieveicot “Polva” handbolistus.

Maču veiksmīgi iesāka pretinieki, izvirzoties vadībā septītā minūtē ar 3:1. Vadībā mājinieki bija arī puslaika vidū – 7:6. Mūsējiem uzbrukumā turpināja spēlēt ne pārāk veiksmīgi, tāpēc rezultāts ilgu laiku svārstījās viena vārtu robežās. Tikai puslaika izskaņā, kad vārtus guva Guntars Lejnieks un Mārtiņš Leitis izdevās iegūt +2 (14:12).

Veiksmīgo spēli turpinājām demonstrēt arī otrajā puslaikā – labi spēlēja Lauris Eglītis un Guntars Lejnieks, puslaika vidū panākot jau +9 (24:15). Nogurušajiem “Polva” handbolistiem bija lielas problēmas atrast robus mūsu aizsardzībā, kas mums ļāva vairākkārt aizskriet ātrajos uzbrukumos un izcīnīt pārliecinošu panākumu ar 34:21.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar deviņiem gūtajiem vārtiem bija Guntars Lejnieks, bet septiņas reizes precīzs bija Andis Ērmanis.