Labāk, taču zaudējums

Arī otrajā “Polva Cup 2012” turnīra spēlē cietām zaudējumu, ar 22:32 (10:19) atzīstot mājinieku, “Polva Serviti”, pārākumu.

Maču iesākām krietni veiksmīgāk, kā vakardien. Bijām uzlabojuši savu spēli aizsardzībā, tomēr mūsu pieļautās kļūdas uzbrukumā ļāva “Polva Serviti” handbolistiem 13. minūtē iegūt jau +5 (10:3). Līdz puslaika beigām, pārsvarā vārtus gūstot ātrajos uzbrukumos, mājinieki jau ieguva deviņu vārtu pārsvaru – 32:22.

Pēc pārtraukuma jau labāk spēlējām pozicionālajā uzbrukumā, kā arī veiksmīgā spēle aizsardzībā ļāva pašiem aizskriet ātrajos uzbrukumos. Puslaika vidū pēc Mareka Černousova precīzā metiena jau samazinājām rezultāta starpību līdz pieciem vārtiem (17:22), tomēr atlikušajās mača minūtēs Igaunijas handbolisti realizēja vairākus ātros uzbrukumus un izcīnīja uzvaru ar 32:22.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar septiņiem precīziem metieniem bija Mareks Černousovs, bet četrreiz precīzs bija Rihards Leja.

Pēdējā apakšgrupas turnīra spēlē plkst. 20:40 tiksimies ar “Viljandi HC” handbolistiem.