Divi mači Lietuvā

Nedēļas nogalē aizvadīsim pēdējās Baltijas līgas spēles šajā sezonā, izbraukumā tiekoties ar Lietuvas “VHC Sviesa” un “Dragunas”.

3. martā plkst. 16:00 Viļņā tiksimies ar “VHC Sviesa”, bet dienu vēlāk 14:00 Klaipēdā spēlēsim ar “Dragunas” handbolistiem. Abas lietuviešu komandas turpina cīņu par iekļūšanu FINAL4, kamēr mēs šādu iespēju esam zaudējuši.

Pirmo vietu Baltijas handbola līgā ieņem “HC Kehra” handbolisti, otro “Polva Serviti”, bet ar vienādu punktu skaitu – 12 punktiem – nākošajās trīs vietās seko “Dragunas”, “Riihimaen Cocks” un “VHC Sviesa”.  Spēles ar Latvijas komandā lietuviešiem būs ļoti svarīgas, lai iekļūtu FINAL4.

Mūsu komandas galvenais uzdevums šajos divos mačos būs izcīnīt vismaz punktu, lai no pēdējās vietas turnīra tabulā pakāptos nedaudz augstāk, apsteidzot Dobeles “Tenax” vienību. Tajā pašā laikā ar lietuviešu klubiem spēlēs arī dobelnieki un darīs visu, lai mūsu komanda viņi nepalaistu priekšā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.