Trešā cīņa ar Jūrmalu

Jau trešo reizi Latvijas čempionātā ceturtdien plkst. 20:15 ASK sporta zālē tiksimies ar “Jūrmalas Sports” handbolistiem.

Aizvadītā gada oktobrī ASK sporta zālē triumfējām ar 42:25, bet spēlē janvāra izskaņā bijām pārāki ar 26:22. Pēc zaudējuma mūsu komandai vairāk jūrmalnieki nav sajutuši rūgtuma garšu – izcīnītās uzvaras pār “SK Latgols” un “HK Vaiņode” komandām, kā arī spēlēt neizšķirti ar Dobeles “Tenax”.

Par bīstamākajiem jūrmalnieku handbolistiem jāuzskata Rolands Ivanovs, Edvīns Latkovskis un Artis Laganovskis. Ivanovs ar 111 gūtajiem vārtiem 14 spēlēs ir līgas otrais rezultatīvākais handbolists, bet Laganovskis ar 86 vārtiem tikpat mačos šajā sarakstā ieņem desmito vietu.

Turnīra tabulā “Jūrmalas Sports” ar 15 izcīnītajiem punktiem ieņem tikai ceturto vietu, no mūsu komandas atpaliekot astoņus punktus. Mūsējie turnīra tabulā ieņem otro vietu.

3 komentāri “Trešā cīņa ar Jūrmalu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.