Uzvaram Vaiņodi

Jau ierasti rezultatīvā spēlē ar “HK Vaiņode” handbolistiem Latvijas čempionāta spēlē šodien ASK sporta zālē ar 48:31 (23:13) izcīnījām pārliecinošu uzvaru.

Tikai pirmajās astoņās minūtēs “HK Vaiņode” handbolisti rezultātā spēja turēt līdzi – 4:4. Turpinājumā mūsējiem veiksmīgi izmantoja pretinieku neprecizitātes uzbrukumā un sāka palielināt rezultāta starpību, kas piecas minūtes pirms puslaika beigām sasniedza jau 11 vārtus (20:9).

Pēc pārtraukuma desmit minūtes vēl rezultāta starpība svārstījās desmit vārtu robežās, taču pēc tam realizējām vairākus ātros uzbrukumus, kas ļāva līdz mača izskaņai jau iegūt 17 vārtu pārsvaru – 48:31.

Šajā mačā mūsu komandas sastāvā debitēja 16 gadus vecais Elvijs Lazda no Auces, kurš laukumā devās spēles otrajā puslaikā, guva vārtus un nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu.

Rezultatīvākie mūsu komandā bija Edgars Vadzītis, Lauris Eglītis un Rihards Leja, kuri guva pa septiņiem vārtiem. Pretiniekiem 12 reizes precīzs bija Andis Grundmanis.

Nākošo maču aizvadīsim 23. februārī, kad ASK sporta zālē plkst. 20:15 Latvijas čempionātā tiksimies ar “Jūrmalas Sports” handbolistiem.