Smags pārbaudījums Ludzā

Svētdien plkst. 13:00 Ludzā aizvadīsim jau sesto Latvijas Virslīgas čempionāta spēli, tiekoties ar spēcīgo “SK Latgols” vienību.

Mūsu nākamie pretinieki turnīrā piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu, spraigā spēlē pirms nedēļas izbraukumā ar 27:29 atzīstot Dobeles “Tenax” vienības pārākumu. Šajā sezonā Ludzas komandas rindas papildinājis Kaspars Lisovskis, kurš iepriekš spēlēja mūsu komandā.

Rezultatīvākais “SK Latgols” handbolists ir Vitālijs Borisenko, kurš piecās spēlēs atzīmējās ar 39 precīziem metieniem. Par vienu reizi mazāk pretinieku vārtsargus pārspējis ir jau pieminētais Lisovskis.

Mūsu komandā ir lielas problēmas ar savainojumiem. Nevarēs spēlēt vairāki mūsu spēlētāji, savukārt daudziem ir arī mikrotraumas. Uz izbraukuma spēli dosimies apņēmības pilni nepieļaut nejaušības un parādīt savu labāko spēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.