Piektā uzvara Latvijā

Piektajā Latvijas Virslīgas čempionāta mačā izcīnījām pārliecinošu uzvaru, ar 43:31 (26:13) ASK sporta zālē sagraujot Vaiņodes vienību.

Diemžēl dažādu problēmu dēļ mūsu komandai šodien nevarēja palīdzēt neviens no izlases handbolistiem Helmuts Tihanovs, Jānis Šteinbergs un Andis Ērmanis, kā arī nespēlēja Mārtiņš Leitis. Turklāt spēles gaitā savainojumus guva arī Mārtiņš Kazinieks, Lauris Eglītis un Edgars Vimbulis, kas lika pēdējās mača astoņas minūtes mūsējiem spēlēt mazākumā.

Neviens no minētajiem faktoriem nespēja apdraudēt mūsu uzvaru. Jau pirmā puslaika 15 minūtēs ieguvām drošu deviņu vārtu pārsvaru (14:5). Viesi ļoti slikti spēlēja pozicionālajā uzbrukumā, mūsu vārtos veiksmīgi darbojās Puriņš, savukārt spēlētāji realizēja ātros uzbrukumus, droši palielinot savu pārsvaru.

Pēc pārtraukuma mūsu handbolisti nedaudz atslābinājās, taču kārtīgi iespringt mūsējiem vajadzēja tikai mača pēdējās desmit minūtēs, kad savainojumu daudzumu dēļ nācās aizvadīt mazākumā. Tiesa, tas netraucēja mūsējiem izcīnīt pārliecinošu uzvaru – 43:31.

Rezultatīvākie mūsu komandā bija Oskars Arājs un Mareks Černousovs, kuri katrs guva pa desmit vārtiem. Deviņas reizes precīzs bija Lauris Rūtiņš. Pretiniekiem septiņus vārtus guva Oskars Pāvils.

Nākošo spēli aizvadīsim jau 13. novembrī, kad izbraukumā Ludzā Latvijas čempionāta mačā tiksimies ar spēcīgo “SK Latgols” vienību.

Latvijas čempionāts.
6. novembris.
LSPA – HK Vaiņode 43:31 (26:13)

LSPA: Arājs 10, Černousovs 10/1, Rūtiņš 9, Lejnieks 5, Eglītis 4, Blome 4/1, Vimbulis 1.
Vaiņode: O. Pāvils 7, M. Mickus 6, Auders 5/1, Ķergalvis un N. Pāvils 4, Lapiņš un A. Pāvils 2, Tiškus 1.

5 komentāri “Piektā uzvara Latvijā

  1. Raiti, nomaini tacu bildes augsa.
    Lisovskis, Kirsteins, Vadzis un Lacis sen jau vairs nespele LSPS :D

  2. Raimi, šis uzdevums ir uzticēts Helmutam, es nemāku smuki zīmēt. Viss notiek pakāpeniski ;)

  3. Un kadel LSPA damam nav savas sadalas, kura var redzet visu speletaju profilus, gutos vartus, statistiku utt..? :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.