Neizšķirts Ludzā

Izlaižot uzvaru mača pēdējās sekundēs, Latvijas Virslīgas čempionātā zaudējām pirmos punktus, cīnoties neizšķirti izbraukumā ar “SK Latgols” vienību – 30:30 (12:18).

Šajā mačā mūsu vienībā nevarēja palīdzēt vairāki spēlētāji – Guntars Lejnieks, Artis Kurmēns, Mārtiņš Kazinieks un Jānis Šteinbergs, savukārt pirmo spēli pēc savainojuma sadziedēšanas aizvadīja Mārtiņš Leitis.

Daudz veiksmīgāk pirmo puslaiku nospēlēja “SK Latgols” handbolisti, kuri ar Kasparu Lisovski priekšgalā veiksmīgi izmantoja mūsu neprecizitātes un pirms pārtraukuma ieguva jau sešu vārtu pārsvaru (18:12).

Pēc pārtraukuma situācija laukumā krasi mainījās. Mājinieku rindās ceļgala savainojumu guva Kaspars Lisovskis, savukārt mūsu handbolisti ļoti labi spēlēja aizsardzībā, kas pavēra labas iespējas gūt vārtus ātrajos uzbrukumos. Mūsu handbolistiem vajadzēja tikai 13 minūtes, lai izlīdzinātu rezultātu. Precīzs bija Oskars Arājs, atkal atjaunojot līdzsvaru rezultātā – 21:21. Desmit minūtes pirms spēles beigām Lauris Rūtiņš jau mūsu komandai panāca +4 (27:23).

Turpinājumā Andis Ērmanis, Lauris Rūtiņš un Lauris Eglītis nerealizēja vairākas teicamas izdevības gūt vārtus, kas joprojām atstāja cerības ludzāniešiem. Viņi to arī izmantoja. Divas minūtes pirms mača beigām pie rezultāta 28:26 (+2) par nesavaldību divu minūšu noraidījumu nopelnīja mūsu vārtsargs Helmuts Tihanovs, savukārt mājiniekiem pēdējos divus vārtus mača pēdējā minūtē guva Jānis Locš, līdz ar spēles beigu signālu uzspridzinot tribīnes un izraujot neizšķirtu – 30:30.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Andis Ērmanis, kurš guva 12 vārtus, savukārt pa sešiem precīziem metieniem izdarīja Oskars Arājs un Lauris Rūtiņš. Pretiniekiem astoņus vārtus guva Jānis Ločs.

Nākošās spēles aizvadīsim jau 19. un 20. novembrī, kad savā laukumā ASK sporta zālē Baltijas līgā tiksimies ar Lietuvas spēcīgākajiem klubiem.

Latvijas čempionāts.
13. novembris.
SK Latgols – LSPA 30:30 (18:12)

LAtgols: Ločs 8, Lisovskis 6/1, Rancāns 5, Pegsaovs 4, Borisenko, Dalibo un Bondarevs 2, Drobots 1.
LSPA: Ērmanis 12/2, Rūtiņš 6, Arājs 6/1, Blome 4, Černousovs un Leitis 1.

4 komentāri “Neizšķirts Ludzā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.