Tihanovs vērtīgākais Latvijā

Par 2010./2011. gada vērtīgāko Latvijas Virslīgas čempionāta spēlētāju pēc komandu balsojuma tika atzīts mūsu komandas vārtsargs Helmuts Tihanovs. Arī simboliskajā septītniekā iekļuvuši vairāki mūsu komandu spēlētāji un spēlētājas.

Vīriešiem simboliskajā septītniekā iekļauti pieci mūsu komandas handbolisti – turklāt Edgars Vadzītis atzīts gan par labāko līnijas spēlētāju, kā arī labāko saspēles vadītāju. Vārtsargs Helmuts Tihanovs (LSPA), kreisais malējais Kristaps Ence (Jūrmalas Sports), labais malējais Andis Ērmanis (LSPA), labais ārējais Ēriks Blūms (HK ASK), kreisais ārējās Artis Kurmēns (LSPA), līnijas spēlētājs Edgars Vadzītis (LSPA) un saspēles vadītājs Edgars Vadzītis (LSPA).

Turpretī sieviešu simboliskajā septītniekā iekļuvušas četras mūsu komandas spēlētājas. Vārtsardze Lita Lisovska (LSPA), kreisā malējā Elita Ekkerte (Stopiņu NHK), labā malējā Kristīne Kirejeva (LSPA), kreisā ārējā Ivita Asare (Stopiņu NHK), labā ārējā Agrita Nardiševa (LSPA), līnijas spēlētāja Anita Puncule (Ludzas SHK) un saspēles vadītāja Jūlija Stanovova (LSPA).

Par labākajiem aizvadītās sezonas tiesnešiem tika atzīti Renārs Līcis un Zigmārs Stoļarovs.

Atgādinām, ka šajā sezonā Latvijas čempionātā vīrieši izcīnīja pirmo vietu, bet sievietes finišēja otrajā vietā.

2 komentāri “Tihanovs vērtīgākais Latvijā

  1. ņehuja viņš nav labākais, viens cits vīrs, precīzāk sakot, no Dobeles bija šosezon labāks! ;)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.