Uzvaram arī kausa izcīņā

Otro gadu pēc kārtas triumfējām Latvijas kausa izcīņā, finālā ar 31:22 (15:11) pieveicot savus sīvākos konkurentus Dobeles “Tenax”.

Pamatus uzvarai mūsu komanda ielika jau mača pirmajā desmit minūtēs, kuras uzvarēja ar 7:2. Spēles gaitā dobelnieki vēl vairākkārt prata pietuvoties līdz trīs vārtu starpībai, taču reālas cerības apdraudēt mūsēji uzvaru viņiem nebija. Līdz ar to finālā uzvarējām ar 31:22 un otro gadu pēc kārtas triumfējām Latvijas kausa izcīņā. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar astoņiem gūtajiem vārtiem bija Artis Kurmēns, bet pa četriem vārtiem guva Normunds Blome, Oskars Arājs un Andis Ērmanis. Pretiniekiem piecas reizes precīzs bija Didzis Cālbergs, bet četras Gints Grandbergs, Nauris Auziņš un Gints Apals.

Līdz ar to sezonu Latvijas handbolā ir noslēgusies. Tiksimies ar visiem handbola draugiem, kā ierasts, pludmales handbolā vasarā.

Latvijas čempionāts.
17. aprīlis.

Dobeles Tenax – LSPA 22:31 (11:15)
Tenax: Cālbergs 5, Grandbergs un Auziņš 4, Apals 4/2, Bisenieks 3, Lazdiņš un Vilciņš 1.
LSPA: Kurmēns 8, Arājs 4, Blome un Ērmanis 4/1, Lejnieks un Lisovskis 3, Vadzītis un Rūtiņš 2, Černousovs 1.

6 komentāri “Uzvaram arī kausa izcīņā

  1. tākā musu lapā reti parādās janākā informācija,rakstu jūsējā,Apsveicu LSPA,domaju ka uzvara kausā nenāca viegli.Negribu neviena fana ataisnoties, bet no rudens sākumsastāva palikušiBise un Ivars Lācis. Nav Kalniņš, straume,bilkštis,M. Libergs,A.Krastiņš, bet Dobele vienalga zemāk par otro vietu nav nokritusi.

  2. Shtepsi!!! Dobelei tāds raksturs nenokrist zemāk pa 2.
    Traumas ir visiem Lielas vai Mazas bet ir.

  3. “Līdz ar to sezonU Latvijas handbolā ir noslēgusies. Tiksimies ar visiem handbola draugOS, kā ierasts, pludmales handbolā vasarā.”

    spriežot pēc pēdēja teikuma, kāds jau svin! priekā ;)

  4. Ir kaut kur publicētas bildes?
    Ja runā par traumām – katrai komandai kopš pēdējās virslīgas spēles bija mēnesis, lai uzlāpītos un salāpītos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.