Otrais zaudējums

Centrā Jūlija Stanovova un Ivita Asare (Foto: Sandra Škutāne)

Divpadsmitajā Latvijas čempionāta mačā piedzīvojām otro zaudējumu, savā laukumā ar 32:34 (17:17) zaudējot “Stopiņu NHK” handbolistēm.

Arī iepriekšējo zaudējumu piedzīvojām tieši pret “Stopiņu NHK” vienību, Ulbrokā novembra beigās zaudējot ar 27:31.

Maču veiksmīgāk iesākām mēs, 11. minūtē pēc jubilāres Jūlijas Stanovovas precīzā metiena izvirzoties vadībā ar 7:3. Ilgi nebija jāgaida, ka viešņas atguvās un 23. minūtē jau ieguva piecu vārtu pārsvaru (14:9). Līdz puslaika beigām spēle tomēr izlīdzinājās un pārtraukumā dāmas devās pie neizšķirta rezultāta 17:17.

Uzreiz pēc pārtraukuma “Stopiņu NHK” handbolistes pakāpeniski turpināja palielināt rezultāta starpību, puslaika vidū pēc Gitas Purgailes metiena atgūstot +5 (29:24). Vēl gan septiņas minūtes pirms beigām samazinājām savus mīnusu līdz minimumam (28:29), tomēr viešņas nebija salaužamas un izcīnīja uzvaru – 34:32.

Uzvarētāju labā 11/2 vārtus guva Ivita Asare, bet septiņus – Nikolajeva Lana, savukārt mūsu vienībā deviņus vārtus guva Aleksandra Strauta, bet 8/2 – Jūlija Stanovova.