Iegāž pašu kļūdas

Andis Ērmanis (Foto: Sandra Škutāne)

Sezonu Baltijas handbola līgā iesākām ar zaudējumu, NBS sporta zālē šovakar ar 24:35 (10:15) atzīstot Igaunijas “Polva Serviti” vienības pārākumu.

Jau mača sākumā igauņi izvirzījās vadībā ar 3:0, tomēr mums vairākkārt izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam – 2:3 sestajā minūtē. Pēc tam 11. minūtē pēc Anda Ērmaņa precīzā metiena 4:5, bet 21. minūtē pēc Edgara Vadzīša raidījuma – 8:9. Diemžēl pieļautās kļūdas neļāva tā arī rezultātu izlīdzināt, savukārt igauņi puslaika izskaņā ieguva jau piecu vārtu pārsvaru – 10:15.

Arī pēc pārtraukuma viesi turpināja iesākto, lēnām palielinot pārsvaru. Gandrīz uz katru mūsu kļūdu “Polva Serviti” handbolisti atbildēja ar rezultatīvu pusātro vai ātro uzbrukumu. Kopumā visā spēlē pieļāvām 17 kļūdas, kas arī bija galvenais zaudējuma iemesls – 24:35.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Artis Kurmēns, kurš guva desmit vārtus. Četrreiz precīzs bija Kaspars Lisovskis un Andis Ērmanis.

Nākošo spēli Baltijas līgā aizvadīsim jau sestdien 24. oktobrī plkst. 14:00, kad Igaunijā tiksimies ar valsts čempioniem “HC Kehra”.

Baltijas handbola līga.
21. oktobris.
LSPA – Polva Serviti 24:35 (10:15)

LSPA: Kurmēns 10, Lisovskis un Ērmanis 4, Vadzītis un Trifanovs 2, Blome 2/1. 7 m: 2/1, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Polva Serviti: Karuse 12/1, Ternovy 8, Muuga 5, Sillaste un Sokk 3, Tigason 2, Butenko un Volt 1. 7 m: 1/1, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: E. Žabko/V. Jaškins

20 komentāri “Iegāž pašu kļūdas

1. paldies visiem, kopumā vairāk nekā simts līdzjutējiem, kas bija sanākuši mūs atbalstīt. piedodiet, ka nespējām iepriecināt. apsolām laboties :)

2. Džeina, vārtos ka parasti stāvēja vārtsargi! :)
    Ivars Lācis un Raitis Puriņš! ;)

3. Protams, ka viss buus ok! :):))
    Sanjemsieties un vairaak nebuus tik daudz kljuudu :)
    Galvenais aizsardziibu nostraadaajiet, tad arii uzbrukums aizies ;)
    turu par Jums iikshkus!
    lai izdodas Igaunijaa :):):))

4. nu man jau liekas, ka jāuzlabo uzbrukums, jo tieši dēļ uzbrukuma zaudējām vārtus pretuzbrukumos.. :(
    Dobelei novēlu veiksmi spēlēs pret RTU, pret HK&SA un pārējām virslīgas komandām ;)

5. neee Raimi, vaartus zaudeejaat ne tikai pretuzbrukumos.. dazhreiz atljaavaat p;retiniekiem elementaarus 3 soljus-leciens-metiens.. =[ ta kaa aizsardziiba un veelreiz aizsardziiba!

bet, atbalstaam tik un taa ;)

6. Jā tur veiksme būs vajadzīga ;) bez tās tiešam šogad neizstiksim :) bet pa savu pakaļu augstāk nelecam :)

7. varēja jau redzet kā Raitis skaita cilvēkus zālē.. laikam jau vairāk pa simts saskaitīji :D bet spēle tīri skatāma..

8. Paldies skatītajiem, līdz uzvarai vēl jāpagaida:)

*Kādam Brinija Spīrsa izskatās slikta, bet man piemēram ļoti patīk.
    Viss ir atkarīgs, kāda ir pakaļas izejas pozīcija no kurienes tā sāk savu lēcienu.

9. Bij jau labs. Protams kljuudas, kljuudas, bet nu no kljuudam jamacas!
    Turesim par jums iikshkus Igaunijaa! Ka ne ka, nekas vel nav zaudeets!!!
    sanjemas :)

10. Dobele, neviens jau netaisās uzlākt augstāk par savu pakaļu ;)
    No kurienes tev tāds priekšstats? :)
    Aigar, par pakaļām runājot.. Varbūt mums vajadzētu apdrošināt savējo, kā to izdarīja Jenifer Lopez? :D :D :D

11. Man likās aizdomīgi, ka LSPA spēlētājos nevienā brīdī nebija dzirkstelītes, kas notiek A?!? Uzteikt var tikai vārtu vīrus un Kurmēnu – cepuri nost. Nepalīdzēsiet vārtu vīriem, rezultāta nebūs – sorry :(

12. Grūta spēle…piekrītu,bija situācijas,kad pretinieki viegli guva vārtus,bet no

malas jau vienmēr izskatās,ka ir viegli spēlēt.

Veiksmi un bišk lielāku aizsardzību spēlēs,tad būs ok!!!

13. aizsardziiba…..liels caurums!!nebus normala aizsardziiba nebus uzvaras baltijas liiga…Latvijas chempii taa var spelet bet nu ne jau baltijas liga ;)