Četrinieks nodrošināts

Guntars Lejnieks un Kaspars Lisovskis

Divu spēļu summā ar 93:68 Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā pieveicot SK “Latgols” handbolistus, iekļuvām turnīra pusfinālā, kurā jau nākamnedēļ tiksimies ar ilggadējiem valsts vicečempioniem Dobeles “Tenax”.

Pirmā spēle sestdien Ludzā noslēdzās ar nepārliecinošu mūsu uzvaru – 44:38 (20:21). Izšķirošo pārsvaru ieguvām tikai pēdējās mača 15 minūtēs. Turpretī otrajā mačā svētdien savā laukumā pretiniekiem vairs neatstājām nekādas cerības – 49:30 (25:13). Jāatzīmē, ka “Latgols” komandas rindās nespēlēja viņu rezultatīvākais spēlētājs Austris Tuminskis, kā arī vēl vairāki citi svarīgi spēlētāji.

Pirmo pusfināla spēli aizvadīsim sestdien 9. maijā savā laukumā (vieta un laiks tiks precizēts) tiksimies ar Dobeles “Tenax” handbolistiem. Atbildes spēle pēc trīs dienām 12. maijā notiks plkst. 19 Dobelē. Finālā, kurā spēlēs arī “ASK/AB.LV” un “Jūrmalas sports” pāra uzvarētāja, iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Latvijas čempionāts.
Ceturtdaļfināls.
2. maijs.
SK Latgols – LSPA 38:44 (21:20)

Latgols: Brics 9, Krištopāns 7, Ločs, Matvejenko un Bārbals 6, A. Savickis 3, Aleksejevs 1. 7 m: 1/0, 3 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
LSPA: Kurmēns 11, Rūtiņš 9/1, Trifanovs 7, Lisovskis un V. Borisenko 6, Blome 4/2, Lejnieks 1. 7 m: 3/3, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: A. Rutkovskis/U. Dzērve.

3. maijs
LSPA – SK Latgols 49:30 (25:13)

LSPA: Rūtiņš 12, Lejnieks 10, Blome 9/1, Kurmēns 8, Lisovskis 6, Trifanovs 3, Melnalksnis 1. 7 m: 2/1, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Latgols: A. Savickis 10, Krištopāns 7, Bārbals 5/1, Brics un Aleksejevs 3, Špitjuks 2. 7 m: 2/1, 2 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Tiesneši: R. Līcis/Z. Stoļarovs