Kāpjam augšup

Ivars Lācis

Sarūpējām komandas vārtsargam Ivaram Lācim dāvanu vārda dienā, Latvijas virslīgas čempionātā izcīnot kārtējo uzvaru ar 42:32 (20:12) pieveicot “RVR-Vangaži” handbolistus un turnīra tabulā pakāpjoties uz otro vietu.

Vakar par pārsteigumu parūpējās “Jūrmalas sports” handbolisti, kas ar 31:29 pieveica Latvijas vicečempionus Dobeles “Tenax”, ļaujot mums šodien pēc izcīnītās uzvaras turnīra tabulā pakāpties uz otro vietu.

Mačā ar “RVR-Vangaži” komandu mums nevarēja palīdzēt Kaspars Lisovskis un Vitālijs Borisenko, savukārt pirmo maču pēc ilgāka laika aizvadīja Intars Veļikanovs. Lisovska trūkumu īpaši varēja manīt mača sākumā, kad, uzņemoties saspēles vadītāja lomu Laurim Rūtiņam, nevedās spēle pozicionālajā uzbrukumā. Pirmo reizi mačā divu vārtu pārsvaru ieguvām tikai 19. minūtē, kad precīzs bija Normunds Blome (9:7). Turpinājums bija tikpat veiksmīgs un desmit minūšu laikā jau ieguvām desmit vārtu pārsvaru (20:10). Pēdējā puslaika minūtē “RVR-Vangaži” handbolisti divus vārtus atspēlēja, samazinot savus mīnusus (12:20).

Otrajā puslaikā līdz pat tā vidum rezultāta starpība balansēja 7-8 vārtu robežās (45. minūtē 28:21). Pēc tam veicām nelielu izrāvienu desmit minūtes pirms mača beigām panākot +12 (34:22).  Spēles izskaņā nedaudz atslābinājāmies, ļaujot “RVR-Vangaži” spēlētājiem gūt vairākus vārtus no līnijas pozīcijām un samazināt rezultāta starpību. Pēdējās minūtēs vēl iepriecinājām skatītājus ar skaistiem gūtajiem vārtiem Guntara Lejnieka un Arta Kurmēna izpildījumā – 42:32.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Artis Kurmēns, kurš guva 11 vārtus, savukārt 9/1 reizi precīzs bija Lauris Rūtiņš. Pretiniekiem deviņus vārtus guva Pēteris Trojanovskis. Šīsdienas vārda dienas jubilārs Ivars Lācis šodien atvairīja trīs 7 metru soda metienus.

Latvijas virslīgas čempionāts.
1. marts.
RVR-Vangaži – LSPA 32:42 (12:20)

RVR-Vangaži: Trojanovskis 9, Smagars 6, Jakubovskis 5, Lukašēvičs 5/3, Dumarāns 3, Barbans 2, Ozoliņš un Melderis 1. 7 m: 6/3, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
LSPA: Kurmēns 11, Rūtiņš 9/1, Lejnieks 7, Trifanovs 6, Blome 5, Veļikanovs 3/1, Melnalksnis 1. 7 m: 3/2, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Tiesneši: E. Žabko/V. Jaškins

10 komentāri “Kāpjam augšup

1. nju malači. prieks. kadi bija tie skaistie varti kurmja un guncas izpildijuma?

2. Gizis arī šodien 100% normu vārtu gūšanā izpildija, pat Melderi apsteidza!!!!