Čempionu līga nav šķērslis

Minūtes pārtraukumā

Baltijas līgā izcīnījām otro uzvaru pēc kārtas, šodien Ulbrokas vidusskolas sporta zālē ar 33:30 (14:11) pieveicot Čempionu līgas grupu turnīra dalībnieci un Lietuvas spēcīgāko komandu Kauņas “Granitas/Karys”, sagādājot kaimiņiem otro zaudējumu divu dienu laikā.

Šīsdienas spēlē komandai sadzīves apstākļu dēļ nevarēja palīdzēt Vitālijs Borisenko, taču uzdevumu augstumos bija Lauris Rūtiņš, kurš, kļūstot par komandas rezultatīvāko spēlētāju, guva 10/1 vārtos.

Rezultāts auga lēnām. 12. minūtē divu vārtu pārsvaru izdevās iegūt lietuviešiem – 6:4. Turpinājumā trīs minūšu laikā trīs vārtus pēc kārtas guva Lauris Rūtiņš, izvirzot mūs atkal vadībā (7:6). Kauņas handbolisti no 7 metru atzīmes rezultātu izlīdzināja (7:7), tomēr nākošajās minūtēs dzelžainā aizsardzība palīdzēja noorganizēt vairākus ātros un pusātros uzbrukumus, kur nekļūdīgi bija Raimonds Trifanovs (trīs vārti) un Lauris Rūtiņš (divi vārti), četras minūtes pirms beigām panākot +5 (13:8). Puslaika izskaņā arī Lietuvas čempioni atbildēja ar dažiem ātrajiem uzbrukumiem, samazinot rezultāta starpību – 11:14.

Pēc pārtraukuma veiksmīgi spēlē atgriezās viesi, lēnām samazinot rezultāta starpību (38. minūtē – 16:18). Lietuvieši pie iegūtā neapstājās, bet, izmantojot mūsu kļūdas, 11 minūtes pirms beigām panāca pat +3 (26:23). Mača turpinājumā nostiprinājām aizsardzību, labi vārtos pavilka Raitis Puriņš un galvenokārt ar ātro uzbrukumu palīdzību trīs minūtes pirms beigām atguvām +3 (31:28). Divu minūšu laikā viesi divus vārtus atguva (30:31), taču spēles izskaņā aukstasinīgi aizsardzībā nospēlēja Lauris Rūtiņš, bet visas formalitātes nokārtoja Artis Kurmēns, gūstot divus vārtus pēc kārtas un palīdzot izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas – 33:30:

Mūsu spēlē jaunā galvenā trenera Andra Molotanova vadībā ieguvusi jaunu izskatu. Labāka aizsardzība, precīzāk izspēlēti ātri un pusātrie uzbrukumi, vēl gan klibo pozicionālais uzbrukums. Maču klātienē bija atnākuši paskatīties “ASK/AB.LV” spēlētāji un pat vienības galvenais treneris Andris Gulbis.

Vēl bez Rūtiņa desmit vārtiem, astoņus vārtus guva Raimonds Trifanovs, bet sešus – Guntars Lejnieks. Tāpat vārtos lieliski spēlēja Raitis Puriņš, kurš turpināja Ivara Lāča nodoto stafeti.

Nākošo spēli aizvadīsim svētdien 15. februārī, kad Latvijas virslīgas čempionātā NBS sporta zālē plkst. 13:30 vēlreiz tiksimies ar Dobeles “Tenax”. Šoreiz mūsu pretiniekiem nevarēs palīdzēt ogrēnieši Arvis Laganovskis un Juris Pozņaks, bet sastāvā varētu atgriezties savainotie Sandris Veršakovs un Aleksandrs Krastiņš.

Baltijas līga.
7. februāris.
LSPA – Kauņas Granitas/Karys 33:30 (14:11)

LSPA: Rūtiņš 10/1, Trifanovs 8, Lejnieks 6, Kurmēns 5, Blome 2, Lisovskis un Lazda 1. 7 m: 4/1, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Granitas/Karys: Švedas 8, Kraucevičius 7/4, Bernatonis 5, Malašinskas 4, Cibulskis un Jarukas 2, Žigelis un Juozaitis 1. 7 m: 4/4, 3 brīdinājumi, 10 soda minūtes, 1 sarkanā kartīte (3x2min. Žigelis).
Tiesneši: U. Sitsi/T. Heinla

17 komentāri “Čempionu līga nav šķērslis

1. Rūtiņš pēdējā laikā labi griež ;) :D Bet apsveicu visu komandu! ;) :)

2. Paldies komandaipar skaisto uzvaru! Tomēr spējām parādīt raksturu, vajadzīgajā brīdī ‘salauzt’ spēli un uzvarēt! Sor, par intrigas uzturēšanu mača beigās! ;)
    Paldies arī visiem līdzjutējiem!

3. Izskatās, ka pēc šīs LSPA uzvaras visi lielie Dobeles balamutes ir aizgājuši gulēt ziemas miegā. Pēkšņi neviena gudrā komentāra. Kas ta notika švītiņiem???

P.S. Apsveicu LSPA ar kārtējiem (gribētu cerēt) 2 punktiem;)

4. Nu tā tik turpinaat!! :) Zhel, ka neredzeju speli, drosh, ka bij laba :)

5. Jā Guņč,Tavs neiemestais ātrais lika panervozēt,bet viss labs,kas labi beidzās,uzvarētājus nesoda,tāpēc Tevi nesodīšu,tik un tā laba spēle(tas otrs ātrais vairs neko neizšķīra).Ceru,ka turpināsiet uzvaru sēriju.
    P.S. Cibuļskis ir pats miermīlīgākais spēlētājs pie viņiem,pareizāk sakot,vienīgais zolīdais,nav viņš rupeklis(pārējie gan,jo treneris tāds savos gados bija).