Čempiones joprojām nepārspētas

Līga Eihvalde

Zaudējumu pašreizējām Latvijas virslīgas čempionāta līderēm šodien piedzīvoja mūsu sieviešu izlase, Ogrē ar 27:33 (15:18) piekāpjoties “Ogres SC” handbolistēm.

“LSPA” komanda šo maču aizvadīja bez galvenā trenera Renāra Līča, tomēr tas netraucēja meitenēm turēt līdzi laukuma saimniecēm un pat pirmajā puslaikā izvirzīties vadībā. Divu vārtu pārsvaru studentēm izdevās iegūt 12. minūtē (6:4), kad divus vārtus pēc kārtas guva Jekaterina Strauta. Joprojām +2 (14:12) viešņām bija arī septiņas minūtes pirms beigām, kad divreiz precīza bija Līga Eihvalde.

Pēdējās puslaika minūtēs labi Ogres vārtos nospēlēja Diāna Škļara, bet spēlētājs pārsvarā ar ātro uzbrukumu palīdzību rezultātu ne tikai izlīdzināja, bet pat pēdējā minūtē pēc Jolantas Bickas un Agnes Skābardes precīzajiem metieniem panāca +3.

Otrajā puslaikā ogrēnietes laukumā darbojās vēl pārliecinošāk. Veiksmīga spēlē aizsardzībā ļāva aizskriet ātrajos uzbrukumos, lēnām palielinot rezultāta starpību. Deviņas minūtes pirms mača beigām mājinieces pēc diviem Natālijas Iļuhinas metieniem ieguva pat 12 vārtu pārsvaru  (31:19). Šajā laikā “LSPA” handbolistes bija guvušas tikai četrus (!) vārtus. Tikai spēles izskaņā viešņas samazināja rezultāta starpību līdz sešiem vārtiem – 27:33.

Vakardien “LSPA” handbolistes ar 49:28 pieveica līgas pastarīti “Salaspils HK”.

Latvijas čempionāts.
8. februāris.
Ogres SC – LSPA 33:27 (18:15)

Ogres SC: Briede 10, Veže 7, Bicka 5/3,  Skābarde 4, Jeltiševa 3, Iļuhina un Sergejeva 2. 7 m: 5/3, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
LSPA: Eihvalde 8, Suhoročenkova 7/5, Guseva 4, J. Strauta un Nardiševa 3, Stanovova 2. 7 m: 5/5, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: A. Gailis/A. Vingris.
7. februāris.
Salaspils HK – LSPA 28:49 (15:27)

Salaspis SK: L.Korne 10/1, G.Trubače 8, O.Rudziša 4, M.Sokologorska 3, I.Korne 2, N.Kozlova 1. 7m: 5/1, 1brīdinājums, 4 soda minūtes.
LSPA: J.Stanovova 13, J.Suhoročenkova 11/2, D.Guseva 10, L.Eihvalde 6, E.Kiršteine 4, A.Nardiševa 3, J.Strauta 2. 7.m: 3/2, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
Tiesneši: A. Gailis/A. Vingris

10 komentāri “Čempiones joprojām nepārspētas

1. Vakardien “LSPA” handbolistes pieveica līgas pastarīti “Salaspils HK” (rezultāts tiks precizēts)
    Ka to saprāst? Atkal tiesnieši “kvalitatīvi” pastrādaja ?

2. tiesnieshiem nav ne vainas. Vienkaarshi protokols no speeles Salaspilii palika pie manis. Pirmdien tiks nogaadaats LHF.

3. nu tiesniešiem, manuprāt, bija vaina. Jo savaldzīnot LSPA meitenes pēc spēles ar Salaspīli ar savu figūru dvielītī, viņi traucēja nākāmdien viņam koncentrēties pret specīgākājām pretiniecēm.