Dāmas sāk ar uzvaru

Jūlija

Ar uzvaru Latvijas čempionāta otro posmu uzsākusi mūsu sieviešu komanda, kas Jēkabpilī izcīnīja svarīgu uzvaru, ar 25:24 (12:16) pieveicot pašreiz trešā vietā esošās “Jēkabpils SC” handbolistes.

Pirmās 24 minūtes ritēja punkts punktā, taču pēc nerealizētā 7 metru soda mūsu meitenes nolūza, kamēr mājinieces vairākas reizes pēc kārtas realizēja ātros uzbrukumus, pirmo puslaiku noslēdzot ar +4 (16:12). Pirmajās 30 minūtēs neapturama bija Silvija Kļaviņa, kas Kristīnes Klementjevas sargātajos vārtos iemeta astoņas bumbas.

Pēc pārtraukumā mainījām aizsardzības taktiku, savukārt vārtos stājās Sabīne Gaidele, pamazām apstādinot jēkabpiliešu rezultatīvākās spēlētājas. Pēc nospēlētājām piecām minūtēm otrajā puslaikā iebraucām vēl lielākos mīnusos – 13:20, tomēr spēles karstumā pratām savākties 43. minūtē samazinot rezultāta starpību līdz minimumam, bet mača izskaņā arī izraujot uzvaru.

Pirmo spēli vakar pēc pusgada pārtraukuma aizvadīja Inga Haļutina. Nākamo spēli aizvadīsim jau ceturtdien 15. janvārī plkst. 19.45, mājās zālē uzņemot “Stopiņu NHK” vienību.

Latvijas čempionāts virslīgā.
11. janvārī.
Jēkabpils SC – LSPA 24:25 (16:12)

Jēkabpils SC: S.Kļaviņa 8/1, K. Kirejeva, A. Veldze 4, L. Brikmane 4/2, S. Teicāne, I. Sasko 2. 7 m: 5/3, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
LSPA: J. Stanovova 7, D. Guseva 6, E. Kiršteine, A. Nardiševa 3, A. Strauta 3/1, L. Eihvalde 2, J. Suhoročenkova 1. 7 m: 3/1, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Tiesneši: U. Dzērve/A. Rutkovskis.