Trešais Rīgas derbijs

Šovakar NBS sporta zālē plkst. 20:00 aizvadīsim trešo savstarpējo spēli ar Latvijas čempioniem “ASK/AB.LV” Baltijas līgas turnīra ietvaros aizvadot septīto spēli.

Pirmajā spēlē oktobra sākumā Rīgas čempionātā uzvaru ar 32:31 svinējām mēs, savukārt tieši pēc nedēļas jau Latvijas virslīgas čempionātā panākumu izcīnīja “armijnieki” – 32:28. Ilgā pauze starp otro un trešo spēli vairāk par labu būs nākusi “ASK/AB.LV” klubam, jo iepriekšējos mačos nepiedalījās viens no Latvijas labākās komandas snaiperiem Aivis Jurdžs, savukārt mūsu vienībā šodien laukumā nedosies uz Zviedrijas elites līgu aizbraukušais Elvijs Borodovskis.

Mūsu pretinieki Latvijas čempionātā un Baltijas līgā vēl nav sajutuši zaudējuma garšu – deviņas uzvaras vietējā līgā, bet vēl piecas, to starpā arī uzvara pār Lietuvas čempioniem un EHF Čempionu līgas grupu turnīra dalībnieci Kauņas “Granitas/Karys”, Baltijā. Tik veiksmīgi kā ASK handbolistiem gan mums nav klājies, taču čempionu meistarībai liksim pretī savu cīņassparu un vēlmi iepriecināt daudzos skatītājus, kas spēlēm starp divām Rīgas komandām ir neierasti daudz.

Lielisku rezultativitāti pēdējos mačos demonstrē abu komandu spēlētāji – Raimonds Trifanovs un Artis Kurmēns mūsu rindās, bet Jānis Pavlovičs un Aivis Jurdžs – “ASK/AB.LV” komandā.

Aicinām arī tevi – NBS sporta zālē (Krustabaznīcas ielā 9), plkst. 20:00. Ieeja par brīvu!

1 komentārs “Trešais Rīgas derbijs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.