Armijnieki atkal pārāki

Foto: Ritvars Raits

Šovakar NBS sporta zālē piedzīvojām otro zaudējumu Latvijas čempioniem, “ASK/AB.LV” handbolistiem, Baltijas līga ietvaros piedzīvojot zaudējumu ar 28:36 (15:15). Rezultatīvākie mūsu komandā atkal bija Raimonds Trifanovs un Artis Kurmēns, kuri katrs guva pa astoņiem vārtiem.

Spēli komandas iesāka līdzīgi, četrās minūtēs katrai gūstot pa trīs vārtiem (3:3). Uz mirkli, pateicoties Arta Kurmēna četriem gūtajiem vārtiem un citu komandas biedru palīdzību, mums 11. minūtē izdevās arī izvirzīties nelielā vadībā 7:5. Izmantojot mūsu neveiksmes vairākumā, “ASK/AB.LV” handbolisti rezultātu līdzsvaroja 7:7, tomēr līdz pat 27. minūtei veiksmīgāk darbojās laukuma saimnieki, atjaunojot +2 (15:13). Neprasmīgā vairākuma izspēle, neļāva mums izvirzīties vadībā, bet gan palīdzēja “armijniekiem” spēli izlīdzināt.  Puslaika izskaņā, Jānis Pavlovičam gūstot vārtus Latvijas čempionu labā, rezultātu izlīdzināja – 15:15.

Arī pēc pārtraukuma mačs turpinājās pēc līdzīga sižeta (34. minūtē 18:18), taču lēnām “ASK/AB.LV” spēles grožus pārņēma savā varā. Pirmo reizi mačā 36. minūtē viesi panāca +2 savā labā (20:18), bet izšķirošo izrāvienu veica pēc tam no 20:22 panākot 20:27 (44. minūte). Andra Gulbja trenētie handbolisti nešaubīgi izmantoju mūsu neveiksmīgo uzbrukumus Helmuta Tihanova sargātajiem vārtiem vairākumā un vienādos sastāvos, ar ātro un pusātro uzbrukumu palīdzību palielinot savu pārsvaru. Vēl izdevība samazināt savus mīnusus mums bija 45. minūtē, kad uzreiz četras soda minūtes nopelnīja Arnolds Straume, taču rezultāta starpība saruka tikai līdz pieciem vārtiem (24:29), bet pēc tam “armijnieki” atkal ieslēdza sesto ātrumu, piecas minūtes pirms beigām panākot +10 (34:24). Mača izskaņā spējām dažus vārtus atspēlēt, noslēdzot spēli ar -8 (36:28).

Bez abiem pieminētajiem vēl septiņus vārtus  mūsu komandas rēķina pievienoja Kaspars Lisovskis, savukārt uzvarētāju rindās deviņus vārtus guva Jānis Glušaks, bet 8/1 – Jānis Pavlovičs.

Nākošās spēles Baltijas līgā abas komandas aizvadīs nedēļas nogalē Baltkrievijā, tiekoties ar Minskas SKA un Dinamo, kā arī Brestas klubu.

Baltijas līga.
16. decembris.
LSPA – ASK/AB.LV 28:36 (15:15)

LSPA: Kurmēns un Trifanovs 8, Lisovskis 7, V. Borisenko 3, Lejnieks un Rūtiņš 1. 7 m: 1/0, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
ASK/AB.LV: Glušaks 9, Pavlovičs 8/1, Jurdžs un Kušners 6, Blūms 3, Gremzde un U. Lībergs 2. 7 m: 1/1, 3 brīdinājumi, 12 soda minūtes.
Tiesneši: R. Līcis/Z. Stoļarovs.

7 komentāri “Armijnieki atkal pārāki

  1. Kaza, labāk ieej ASK mājas lapā un apsveic puišus ar uzvaru, nevis spamo te ar bezjēdzīgiem komentāriem! :@

  2. Juus tureejaties godam, pirmais puslaiks tieshaam bij -wow!! :)) Otrajaa vnk pietruuka speka…
    Bet mees tik un taa ar jums: =)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.