Leiši pārāki

Raimonds Trifanovs

Šodien Kauņā Baltijas līgā piedzīvojām ceturto zaudējumu piecās spēlēs, rezultatīvā un ātrā mačā ar 36:40 (18:20) piekāpjoties Lietuvas čempioniem “Granitas/Karys”. Rezultatīvākais mūsu komandā, gūstot desmit vārtus, bija Raimonds Trifanovs (attēlā).

Uzvarēt varējām arī mēs, taču īstajā brīdī neguvām vārtus (kaut arī tikām pie labām vārtu gūšanas iespējām), tā arī nespējot lauzt mača ritējumu. Ar ātrajiem uzbrukumiem bagātā spēlē bijām spiesti atzīti EHF Čempionu līgas vienības pārākumu.

Nākošo maču Baltijas līgā aizvadīsim jau otrdien, kad Ulbrokas vidusskolas sporta zālē plkst. 20:30 tiksimies ar Igaunijas čempioniem “Polva Serviti”.

Baltijas līga.
7. decembris.
Kauņas Granitas/Karys – LSPA 40:36 (20:18)

LSPA: Trifanovs 10, Lisovskis 7, Kurmēns 6, Kazinieks 4/2, Lejnieks 3, Rūtiņš un Blome 2, V. Borisenko 2/1. 7 m: 5/3, 2 brīdinājumi, 0 soda minūtes
Granitas/Karys: Babarskas 8, Kraučēvičus 6/3. 7 m: 5/5, 3 brīdinājumi, 8 soda minūtes.

4 komentāri “Leiši pārāki

1. Laba spēle!!! Un veči vajadzētu turpināt tādā pašā stilā! Tad arī nāks uzvaras, cik es protams varu spriest pēc savas pieredzes! un 0 soda minūtes Lejniek kas notiek?