Trešais desmitnieks

Kaspars Lisovskis

Jau trešo reizi pēc kārtas svinējām uzvaru ar desmit vārtu pārsvaru, Latvijas čempionāta ietvaros Spuņņciemā šodien ar 37:27 (15:15) pieveicot  “Jūrmalas sports” handbolistus. Pēc nedēļas Ogrē pret vietējo komandu “Ogres SC” aizvadīsim pēdējo valsts meistarsacīkšu spēli šajā gadā.

Spēles pirmajā puslaikā pieļāvām ļoti daudz tehniskās kļūdas. Neskatoties uz to, 20. minūtē izvirzījāmies vadībā ar 11:8, tomēr līdz puslaika beigām jūrmalnieki rezultāta starpību izlīdzināja. Puslaika beigās pat nonācām zaudētāju lomā, bet Lisovskis rezultātu paspēja izlīdzināt 15:15. Aizsardzībā nespējām tikt galā ar Edvīnu Latkovskis, kurš šajā laikā guva sešus vārtus.

Otrā puslaika pirmajās divās minūtēs divus vārtus pēc kārtas guva Lauris Rūtiņš, izvirzot mūs vadībā ar 17:15. Dažās minūtēs savu pārsvaru palielinājām līdz četriem vārtiem. Tāda rezultāta starpība turējās līdz pat puslaika vidum. Pēdējās desmit minūtēs uz pretinieku noguruma fona pārsvarā ar ātro uzbrukumu palīdzību iemetām deviņus vārtus, savos vārtos ielaižot tikai trīs golus un izcīnot beigās pārliecinošu uzvaru – 37:27. Rezultatīvi otrajā puslaikā nospēlēja Kaspars Lisovskis, kurš guva septiņus vārtus.

Jāatzīmē, ka līdz otrā puslaika vidum spēli tiesāja tikai viens tiesnesis Zigmārs Stoļarovs, kuram beigās pievienojā Pēteris Lambergs.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar astoņiem gūtajiem vārtiem bija Kaspars Lisovskis (attēlā), bet septiņas reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Artis Kurmēns. Mājinieku rindās  11 vārtus guva Edvīns Latkovskis.

Latvijas virslīgas čempionāts.
15. novembris
Jūrmalas sports – LSPA 27:37 (15:15)

Jūrmalas sports: E. Latkovskis 11, K. Ence 6, R. Ivanovs 4/1, R. Ence 3, Ševelis, Černousovs un R. Latkovskis 1. 7 m: 1/1, 3 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
LSPA: Lisovskis 8, Kurmēns 7, Rūtiņš 5, Borodovskis 5/1, V. Borisenko 5/2, Lejnieks 4, Veļikanovs 2, Trifanovs 1. 7 m: 3/3, 2 brīdinājumi, 10 soda minūtes.
Tiesneši: Z. Stoļarovs/P. Lambergs.