Lisovskis debitē izlasē

Kaspars Lisovskis

Mūsu kluba handbolists Kaspars Lisovskis šodien debitēja Latvijas valstsvienībā, izejot laukumā pēdējās minūtēs 2010. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra izbraukuma mačā ar Luksemburgas izlasi.

Latvijas izlases kandidātu sarakstā  bija iekļauti trīs mūsu komandas spēlētāji Kaspars Lisovskis, Vitālijs Borisenko un Raimonds Trifanovs, tomēr konkurenci izturēja tikai Kaspars. Viņš bija pieteikts arī pirmajā kvalifikācijas turnīra spēlē ar Čehiju, taču spēlē neisaistījās.

Šīsdienas spēlē ar luksemburgiešiem Latvijas izlase pēdējās minūtēs jau bija nodrošinājusi uzvaru, tāpēc valstsvienības galvenais treneris Andris Gulbis ļāva izlasē debitēt arī Kasparam. Mačā latvieši uzvarēja ar 31:23.

2 komentāri “Lisovskis debitē izlasē

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.