Ceturtā uzvara

Mūsu sieviešu komanda kārtējā Latvijas čempionāta spēlē Ulbrokas sporta vidusskolā ar 37:33 (19:15) uzvarēja Gintas Ozoliņas trenēto “LAT90” komandu, izcīnot ceturto uzvaru četrās spēlēs. Smagākais vēl ir priekšā – otrdien 4. novembrī plkst. 19.30 mājas zālē tiksimies ar pagājušā gada čempionēm – “Ogres SC” handbolistēm, kuras šogad trenē Latvijas izlases trenere Natālija Kudrjavceva.

Spēles galvenais uzdevums bija aizsardzības pilnveidošana, kas īsti netika realizēta, jo ielaidām pārāk daudz vārtus.
Mača rezultātu otrajā minūtē atklāja Aleksandra Strauta. Pirmais puslaiks ritēja diezgan līdzīgi – abas komandas pieļāva kļūdas aizsardzībā un uzbrukumā. Puslaika beigās pēdējās četrās minūtēs pretiniecēm vairs neļāvām gūt vārtus, izvirzoties vadībā ar četru punktu pārsvaru (19:15).

Otrajā puslaikā turpinājām palielināt pārsvaru. Sešas minūtes pirms fināla svilpes panācām +9, bet spēles izskaņā nolūzām, un no rezultāta 37:28 sešu minūšu laikā jau zaudējām piecus vārtus. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 37:33. Tā bija mūsu ceturtā uzvara četrās spēlēs, tāpēc likumsakarīgi arī turnīra tabulā esam pirmās.
Mūsu komandā rezultatīvākā spēlētāja jau trešo spēli pēc kārtas bija Jeļena Suhoročenkova, kura izpildīja 12/1 precīzus metienus. Septiņus vārtus guva Darja Guseva. “LAT90” komandā neapturama bija jēkabpiliete Silvija Kļaviņa, kura bija precīza 13/2 reizes.

Komanda vēl joprojām spēlē nepilnā sastāvā. Vienībai veselības problēmu dēļ nav pievienojušās Arita Rakstiņa, Inga Haļutina, Dace Zīlīte, savukārt Ingai Repšai spēlēt liedza mačā pret Salaspili gūtais elkoņa savainojums, bet Marinai Ivanovai līdz galam nav nokārtota spēlētāja licence.
Latvijas virslīgas čempionāts sievietēm
31. oktobris

LAT90 – LSPA 33:37 (15:19)
LAT90: S.Kļaviņa 13/2, E.Seržante 6, L.Brikmane 5/2, I.Slubčenko un V.Matisāne 2, L.Korne 2/1, A.Milišjunaite, K.Djakunovska un K.Kirejeva 1.7 m: 9/5, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
LSPA: J.Suhoročenkova 12/1, D.Guseva 7, J.Stanovova 6/3, J.Strauta 4, E.Kiršteine 3, A.Strauta un L.Eihvalde 2, A.Nardiševa 1.7 m: 7/4, 3 brīdinājumi, 3 soda minūtes.
Tiesneši: M.Šakola/ A.Koponāns

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.