Zaudējums čempionēm

LSPA

Vakar LSPA sporta zālē mūsu sieviešu komanda piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā, savā Latvijas čempionāta piektajā spēlē ar 16:26 (9:14) piekāpjoties valsts čempionēm, “Ogres SC” handbolistēm.

Spēles sākums bija diezgan nervozs. Pirmos vārtus mačā 3. minūtē pusātrajā uzbrukumā guva Jūlija Satanovova, izvirzot mūs vadībā. Abas komandas pieļāva daudz kļūdas, veiksmīgi mūsu vārtos darbojās Kristīne Klementjeva. Vēl 17. minūtē mēs bijām minimālā vadībā 6:5, bet pēc tam ogrēnietes, izmantojot mūsu kļūdas un ar ātro un pusātro uzbrukumu palīdzību, izvirzījās vadībā – 14:9.

Piecu minūšu laikā otrajā puslaikā Latvijas čempiones savu pārsvaru palielināja līdz astoņiem vārtiem 17:9. Mūsu atspēlēšanās mēģinājumi bija nesekmīgi. Vārtos labu sniegumu demonstrēja abu komandu vārtsardzes Kristīne Klementjeva un Diāna Škļara. Ogrēnietes daudz mazāk kļūdījās un izmantoja dotās iespējas, izcīnot ceturto uzvaru sezonā ar 26:16 un apsteidzot mūs arī turnīra tabulā.

Latvijas virslīgas čempionāts sievietēm
4. novembris
LSPA – Ogres SC 18:26 (9:14)

LSPA: Līga Eihvalde 5, Darja Guseva 4, Jeļena Suhoročenkova 4/1, Jūlija Stanovova, Aleksandra Strauta 2, Jekaterina Strauta 1. 7m: 1/1, 2 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
Ogres SC: Ina Gundega 8, Ieva Briede 8/3, Agne Skābarde 4, Jolanta Bicka 3, Inga Veže 2, Daina Sergejeva 1. 7m: 5/3, 1 brīdinājums, 2 soda minūte.
Tiesneši: Vad.Jaškins/ E.Žabko