Otrā uzvara pār Jūrmalu

Kirils Meļņiks

Šodien izcīnījām otro uzvaru Latvijas čempionātā pār “Jūrmalas sports” handbolistiem, izbraukumā Bulduros pretiniekus sagraujot ar 39:24 (23:11). Neapturams mūsu komandā bija Kirils Meļņiks (attēlā), kurš guva 11/2 vārtus.

Maču mūsu komanda uzsāka ar Raiti Puriņu vārtos, Kirilu Meļņiku labajā malā, Rolandu Ivanovu labajā insaidā, Kasparu Lisovski centrā, Arti Kurmēnu kreisajā insaidā, Lauri Rūtiņu kreisajā malā, bet līnijas pozīcijā spēlēja Andris Melnalksnis, kurš aizsardzībā mainījās ar Intaru Veļikanovu.

Mača sākums mums nepadevās. Vispirms 7 metru soda metienu nerealizēja Rolands Ivanovs, bet pēc tam arī Kirils Meļņiks. Mājinieki to izmantoju un pēc diviem Kristapa Ences metieniem piektajā minūtē bija izvirzījušies vadībā ar 2:0. Pirmos vārtus guvām tikai septītajā minūtē, kad precīzs bija Rolands Ivanovs, un maisam gals bija vaļa. Trīs minūšu laikā gūstot sešus vārtus, tika pārņemti spēles groži savā kontrolē (6:2).

Ar to arī “Jūrmalas sports” spēks bija izsmelts. Glābējs vārtos nebija arī Viktors Beznosenko, kurš uzspīdēja mača pirmajās minūtēs. Mūsējie turpināja netraucēti gūt vārtus, līdz pirmā puslaika beigām rezultāta starpību palielinot līdz 12 vārtiem (23:11).

Otrajā puslaikā spēlēt tika ļauts visiem – vārtos pēc pusgada pārtraukuma atgriezās Andris Molotanovs. Laukumā savu spēli demonstrēja arī Gunārs Liepiņš, Guntis Dembovskis, Vitālijs Borisenko, Juris Cīrulis un Arturs Kangizers. Mūsu nosacīti otrais sastāvs rezultāta starpību palielināja vēl par diviem vārtiem, ļaujot savai komandai gadu sākt ar uzvaru – 39:24.

Kirila gūtajiem 11/2 vārtiem Kaspars Lisovskis un Lauris Rūtiņš katrs pievienoja pa pieciem vārtiem. Mums vislielākās galvassāpes pretinieku sastāvā sagādāja Raitis Ence, gūstot sešus vārtus.

Jau rīt aizvadīsim nākošo čempionāta spēli, plkst. 12:50 NBS sporta zālē tiekoties ar “RTU” handbolistiem.

Latvijas čempionāts handbolā.
2. februāris.
Jūrmalas sports – LSPA 24:39 (11:23)

Jūrmalas sports: R. Ence 6, E. Latkovskis 4, K. Ence 3, A. Ivanovs 3, Putniņš 2, Černousovs 2, Aušts 1, J. Lībergs 1, N. Gulbis. 1, Kukša 1. 7 m: 1/0, 3 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
LSPA: Meļņiks 11/2, Lisovskis 5, Rūtiņš 5, V. Borisenko 5, Dembovskis 3, R. Ivanovs 2/1, Kurmēns 2, Veļikanovs 2, Melnalksnis 1, Liepiņš 1, R. Puriņš 1, Kangizers 1. 7 m: 5/3, 2 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
Tiesneši: R. Līcis/Z. Stoļarovs.

6 komentāri “Otrā uzvara pār Jūrmalu

1. 1)No mlas skatoties,Kirils tāpat kā Aivis gadus 2 atpakaļ tajā pašā Bulduru zālē, izskatās pāraudizs šo līmeni……..prieks par to!
    2) Andžas atgiešanās radījusi papildus stimulu Puriņam-pārliecinoša spēle vārtos.
    3) 1 gols no līnijas maz, bet šoreiz laikam Melnais nav pie vainas, jāmācās dod piespēles līnijā!
    ps.Puriņ, žetons par operatīvo informāciju!

2. Aigar, rīt es no tevis paņemšu komentāru pēc spēles :) diktofons jau šodien bija līdzi, bet ne Dizels, ne Kirils, ne Kurmis neko nevarēj pateikt :)

3. krils normai noplosijis… ta tik turpinat. Serbija cerams vins nenobisies, un graus pretiniekus tapat! raich es varu iekomenteet tava diktafona:D

4. Ok.raich sarunats:) bet domaju ka pec speles ar ask,komentari bus lieki:-D