Uzvara augstskolu duelī

Artis Kurmēns

Šodien Latvijas čempionātā handbolā izcīnījām otro uzvaru divu dienu laikā, NBS sporta zālē ar 43:27 (19:16) sagraujot “RTU” handbolistus. Pirmajā puslaikā viesi vēl spēja izrādīt cienījamu pretestību, taču otrajā puslaikā salūza, ļaujot izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

Salīdzinot ar vakardienas spēli, šodien sākumsastāvā bija tikai viena izmaiņa – Raita Puriņa vietā spēli iesāka Andris Molotanovs. Pārējais sešinieks palika bez izmaiņām – Kirils Meļņiks, Rolands Ivanovs, Kaspars Lisovskis, Artis Kurmēns, Lauris Rūtiņš un Andris Melnalksnis (aizsardzībā Intars Veļikanovs).

Pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā. Nespējām parādīt tādu pašu spēli aizsardzībā, kā vakar pret Jūrmalas komandu, ļaujot regulāri šķērēt aizsardzību un ielaižot pirmajā puslaikā 16 vārtus.

Otrajā puslaikā Andri vārtos nomainīja Raitis, bet kreisajā malā Lauri – Vitālijs. Pamatus pārliecinošai uzvarai ielikām pašā puslaika sākumā, rezultāta starpību palielinot līdz sešiem vārtiem. Puslaika vidū divas sarkanās kartītes nopelnīja “RTU” handbolisti. Vispirms pret Kirilu noteikumus pārkāpa Andris Strazds, bet jau nākamajā uzbrukumā sarkano kartīti saņēma Arnis Butans, kurš neatļauti apturēja Arti Kurmēnu.

Vairāk nekā pusotru minūti mums tika ļauts spēlēt sešatā pret četriem laukuma spēlētajiem. Rezultātā vairāki realizētie ātrie uzbrukumi krietni vien palielināja atrāvienu no viesu komandas, mača beigās panākot graujošo +16 (43:27).

Nākošo čempionāta spēli mēs aizvadīsim 10. februāri plkst. 12:40, kad tiksimies ar Latvijas čempioniem “ASK-AB.LV”.

Latvijas čempionāts handbolā.
3. februāris.
LSPA – RTU 43:27 (19:16)

3 komentāri “Uzvara augstskolu duelī

1. Raiti, 10 gali puslaikaa ir lielieski, bet es kaa kvēls šīs komandas fans gribētu redzēt arī statisktiku pārējiem sēlētājiem.