Beidzot Ogre parspēta

Kirils Meļņiks

Viesojoties Ogrē, šodien izcīnījām jau devīto uzvaru Latvijas čempionātā, ar 39:27 (18:15) pieveicot vietējos “Ogres SC” handbolistus. Izšķirošo pārsvaru ieguvām otrā puslaika sākumā, kad rezultāta starpību palielinājām līdz desmit vārtiem.

Arī pirmajā aplī, kad ar ogrēniešiem cīnījāmies neizšķirti, iemetām 39 vārtus, taču šoreiz ielaidām krietni vien mazāk – tikai 27. Ar to pietika, lai izcīnītu pārliecinošu uzvaru.

Spēli mūsu komanda iesāka ar Andri Molotanovu vārtos. Labajā malā Kirils Meļņiks, pēc tam secīgi Rolands Ivanovs, Kaspars Lisovskis, Artis Kurmēns un Lauris Rūtiņš, bet līnijā Andris Melnalksnis (aizsardzībā mainījās ar Gunāru Liepiņu).

Spēli iesākām neveiksmīgi, pirmajā minūtē pēc Jura Pozņaka metiena nonācām zaudētājos. Tiesa, trešajā minūtē rezultātu Kaspars Lisovskis izlīdzināja, tomēr scenārijs turpmākai spēlei nebija mums labvēlīgs.

Pieļaujot vairākas kļūdas aizsardzībā, mājinieki tās pārvērta par gūtajiem vārtiem – astotajā minūtē 2:6. Mača gaitu spējām līdzsvarot, 14. minūtē pēc Laura Rūtiņa gola 8:8. Jau nākošajā minūtē “Ogres SC” komandu atkal vadībā izvirzīja Ainārs Dudarevs. 25. minūtē mājinieku pārsvars sasniedza +3 (15:12), taču tad pie teikšanas tika mūsu komandai.

Pirmā puslaika pēdējās piecās minūtēs kopīgiem spēkiem (divreiz precīzs Kurmēns, bet pa reizei Lisovskis, Meļņiks, Rūtiņš un Melnalksnis) gūtie seši vārti, situāciju uz tablo apgrieza kājām gaisā – triju vārtu pārsvars (18:15) pēc tiesnešu pirmā puslaika beigu svilpes jau mums, “LSPA” handbolistiem.

Otro puslaiku ar trīs vārtu guvumiem iesāka Kirils Meļņiks (divi vārti no 7 metru atzīmes), rezultāta starpību palielinot līdz pieciem vārtiem (21:16). Pēc nospēlētājām deviņām minūtēm otrajā puslaikā cerības mūsu pretinieki tika atstātas vairs tikai minimālas. Desmit vārtu pārsvars (27:17) mūsu spēlētajiem ļāva viegli uzelpot.

Atlikušajā laikā vairāk spēlēt tika arī Vitālijs Borisenko, Guntis Dembovskis un Juris Cīrulis, kuri pa trijiem guva sešus vārtus. Efektīgu otro puslaiku aizvadīja mūsu vārtsargs Molotanovs, palīdzot atspēlēties par zaudēto punktu pirmajā aplī – 39:27.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar 12/5 gūtajiem vārtiem bija Kirils Meļņiks, savukārt septiņus vārtus guva Kaspars Lisovskis. Pretinieku rindās pa sešiem vārtiem guva Andrejs Mancurovs, Ainārs Dudarevs un Juris Pozņaks.

Nākošo čempionāta spēli aizvadīsim jau rīt, plkst. 11:00 NBS sporta zālē tiekoties ar Latvijas vicečempioniem – Dobeles “Tenax/Dzirnavnieks”.

Latvijas čempionāts handbolā.
16. februāris.
Ogres SC – LSPA 27:39 (15:18)

Ogres SC: Pozņaks un Mancurovs 6, Art. Laganovskis 5, Dudarevs 6/3, Arv. Laganovskis 3, Skābardis 1. 7 m: 3/3, 3 brīdinājumi, 6 soda minūtes, 1 sarkanā kartīte (Arv. Laganovskis 3x2min).
LSPA: Meļņiks 12/5, Lisovskis 7, R. Ivanovs 5, V. Borisenko un Rūtiņš 4, Kurmēns 3, Melnalksnis, Liepiņš, J. Cīrulis un Dembovskis 1. 7 m: 6/5, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: M. Šakola/M. Koponāns.

4 komentāri “Beidzot Ogre parspēta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.