Raitis Puriņš (Foto: Ritvars Raits)

Zaudējums Baltkrievijas vicečempioniem (+video)

Cīņu Baltijas handbola līgā mūsu “Celtnieks” handbolisti sestdien Ulbrokā turpināja ar smagu zaudējumu, ar 21:41 (12:19) piekāpjoties Baltkrievijas vicečempioniem Minskas SKA. Jau svētdien plkst. 15:30 Salaspilī tiksimies ar Lietuvas čempioniem Klaipēdas “Dragunas”.

Minskas SKA handbolisti Latvijā ieradušies savā spēcīgākajā sastāvā – ar četriem Baltkrievijas izlases spēlētājiem pamata līnijas spēlētāju Artjomu Karaleku, Andreju Jurjnoku, Ivanu Brouku un Aleksandru Bačko.

Pretestību baltkrieviem pratām izrādīt tik ilgi, kamēr paši regulāri guvām vārtus un pratām atgriezties aizsardzībā pēc pieļautajā kļūdām vai sasteigtajiem metieniem. Vēl astoņas minūtes pirms pirmā puslaika beigām mūsējiem bija tikai -3 (10:13), taču ātrie Minskas SKA handbolisti pirms pārtraukuma prata palielināt rezultāta starpību līdz pat septiņiem vārtiem – 12:19.

Pēc pārtraukuma spēles sižets nemainījās – viesi lieliski prata izmantot ātros uzbrukumus, puslaika vidū jau iegūstot 14 vārtu pārsvaru (16:30). Lielā starpība ļāva trenerim Arnim Butanam bez raizēm laukumā sūtīt arī jaunos Dmitriju Petuhovu, Ritvaru Balceri un Artūru Kļaviņu, kuri līdz šim šāda līmeņa spēlēs laukumā nebija izgājuši vai spēlējuši ļoti maz. Kopumā otrajā puslaikā guvām tikai deviņus vārtus, piedzīvojot zaudējumu ar 21:41. Tas mūsējiem bija otrais zaudējums divās spēlēs.

Piecus vārtus mūsējiem guva Artūrs Lazdiņš, četrus – Vladimirs Maslaks, bet trīs – Aleksejs Sasuļins. Viesiem desmit reizes izcēlās Aleksandrs Pacikaiļiks.

Jau svētdien, 15. novembrī plkst. 15:30 nākamajā Baltijas līgas spēlē Salaspilī uzņemsim Klaipēdas “Dragunas”, kas šodien tikai ar 25:24 mača galotnē pārspēja “HK Ogre/Miandum”.