Igors Ignatjevs (Foto: Polva Serviti)

Neiekļūstam LHF prezidenta kausa finālā

Diemžēl LHF prezidenta kausa izcīņas pusfinālā mūsu “Celtnieks” vīri piedzīvoja zaudējumu, izbraukumā ar 31:39 (16:17) piekāpjoties Dobeles “Tenax” handbolistiem.

“Celtnieks” handbolisti aizvadīja veiksmīgu un rezultatīvu pirmo puslaiku, kuru lielāko spēles daļu atradās vadībā. Labi vārtiem izbruka Artūrs Lazdiņš, gūstot sešus vārtus pirmajās 30 minūtēs un palīdzot atpūtā doties vien ar -1 (16:17).

Pēc pārtraukuma, pateicoties trīs Lazdiņa vārtiem, izdevās atkal pārņemt vadību – 21:20. Tas lika mājiniekiem mūsu līderi sākt segt individuāli. Spēle 5:5 mūsējiem nedevās. Īsā laika posmā pieļāvām vairākās kļūdas, kuras ātrajos uzbrukumos dobelnieki pārvērta par vārtu guvumiem – 21:26. Vēl pēc pāris minūtēm puslaika vidū mūsējiem jau -8 (23:31). Arī turpinājumā neizdevās aizķerties, piedzīvojot zaudējumu ar 31:39.

Deviņus vārtus mūsējiem guva Artūrs Lazdiņš, septiņus pievienoja – Kaspars Lisovskis. Pa četriem precīziem metieniem Laurim Eglītim un Robertam Freibergam. Dobelniekiem pa sešiem vārtiem guva Nils Kreicbergs un Austris Tuminskis.

Līdz ar to “Celtnieks” handbolisti noslēdza 2017. gada handbola gadu. Nākamo maču mūsējie aizvadīs 20. janvārī, kad plkst. 17:00 savā laukumā Rīgā spēlēs ar Minskas SKA.