Raitis Puriņš (Foto: GL Sports Photography)

Puriņš – vērtīgākais, Lazdiņš – rezultatīvākais

Par aizvadītās SynotTip Latvijas Handbola virslīgas vērtīgāko spēlētāju atzīts mūsu “Celtnieks” vārtsargs Raitis Puriņš, bet rezultatīvākā spēlētāja godu ieguvis mūsu līderis Artūrs Lazdiņš.

“Celtnieks” vīri nosaukti par labākajiem kopumā piecās pozīcijās – vērtīgākā spēlētāja statusu ieguvis Raitis Puriņš, par labāko kreisās malas spēlētāju otro gadu pēc kārtas nosaukts Rihards Leja, labākā saspēles vadītāja gods ticis Kasparam Lisovskim, Artūrs Lazdiņš kļuvis par rezultatīvāko spēlētāju (vidēji spēlē – 7.64), bet par labāko treneri atzīts debitants Normunds Blome.

Pa divām nominācijām uzvarējuši vicečempionu “Tenax” un bronzas medaļnieku “Latgols” spēlētāji, attiecīgi, Ņikita Pančenko (labākais labās malas spēlētājs) un Egils Politers (labākais līnijas spēlētājs), kā arī Austris Tuminskis (labākais kreisās ārējās pozīcijas spēlētājs) un Jānis Pavlovičs (labākais labās ārējās pozīcijas spēlētājs).

Finālsērijā mūsu “Celtnieks” ar 3-0 (31:30, 25:22, 30:28) pārspēja “Tenax”, kas bija uzvarējusi iepriekšējās trijās sezonās pēc kārtas.

Latvijas čempionāta labākie spēlētāji tiks godināti Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles Latvija – Ungārija puslaika pārtraukumā (nedaudz pēc plkst. 20:00), 15. jūnijā, Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā. Tāpat svinīgi tiks sveikta arī Latvijas handbola leģenda, bijušais LHF prezidents Harijs Čebrikovs, kuram šomēnes apritēja 80 gadi.