Celtnieks handbolisti Ludzā

Zaudējums LHF kausa pusfinālā

Diemžēl Latvijas Handbola federācijas kauss Ludzā mūsu “Celtnieks” handbolistiem beidzās jau pusfinālā – ar 27:30 (13:15) zaudējums pret “HK Ogre/Miandum”.

Mūsu handbolisti maču iesāka lieliski, izvirzoties vadībā ar 9:4. Taču turpinājumā spēles kvalitāte kritās un ogrēnieši jau pirms puslaika beigām pārņēma vadību… Pēc pārtraukuma neizdevās lauzt spēles gaitu, piedzīvojot sāpīgu neveiksmi ar 27:30.

Sešus vārtus mūsējiem guva Artūrs Lazdiņš, bet četrus pievienoja Ritvars Balceris. Ogrēniešiem ar septiņiem vārtiem izcēlās Jānis Bauze.

Dienu vēlāk “HK Ogre/Miandum” arī triumfēja LHF kausa izcīņā, finālā ar 27:26 (15:13) pieveicot mājiniekus “SK Latgols”.