Foto: handbols-dobele.lv

Piekto reizi piekāpjamies Dobelei

Diemžēl arī ar ceturto piegājienu mūsu “Celtnieks” handbolistiem šajā sezonā neizdevās pārvarēt Dobeles “Tenax” pretestību – SynotTip Virslīgas trešā apļa spēlē izbraukumā piedzīvojām zaudējumu ar 24:27 (14:15).

Spēles rezultātu komandu piektajā duelī atklāja mājinieku līderis Nils Kreicbergs, bet piektajā minūtē vadību pārņēma mūsu “Celtnieks”, izvirzoties vadībā ar 3:2 (vēlāk arī 4:3). Tomēr turpinājums krietni veiksmīgāks bija Latvijas čempioniem, kuri vairākkārt pārtvēra rīdzinieku piespēles, aizskrēja ātrajos uzbrukumos un puslaika vidū pie rezultāta 10:6 mūsu komandais galvenais treneris Arnis Butans bija spiests pieprasīt minūtes pārtraukumu.

Pēc tā mūsējie savu sniegumu uzlaboja, veicot izrāvienu 4:1 (divreiz no septiņu metru līnijas precīzs bija Roberts Freibergs, bet pirmos vārtus kopš atgriešanās guva Edgars Vadzītis), kas ļāva pietuvoties līdz minimumam – 11:10. Lai gan “Tenax” vēlreiz spēja palielināt pārsvaru līdz trim vārtiem, pateicoties Vadzīša un Normunda Blomes gūtajiem vārtiem puslaika izskaņā, pēc pirmajām 30 minūtēm komandas šķīra tikai vieni vārti – 15:14 dobelnieku labā.

Saspringti iesākās arī otrais puslaiks un tā septītajā minūtē pēc Vadzīša nu jau kārtējiem vārtiem mūsu “Celtnieks” pirmoreiz kopš spēles sākuma izlīdzināja rezultātu – 16:16. “Tenax” komandai izdevās atgūt vadību un panākt +2, taču lielāku pārsvaru liedza iegūt nerealizētie soda metieni (šajā elementā mūsējos trīsreiz glāba Raitis Puriņš). Pēdējās desmit minūtes komandas iesāka pie neizšķirta rezultāta (21:21), bet izšķirošajos brīžos “Tenax” nodemonstrēja savu pārākumu – vispirms precīzs no septiņu metru atzīmes bija Kreicbergs, bet vēlāk eleganti vārtus guva Politers, panākot 25:23 spēles 58.minūtē. Punktu spēlei ar precīzu metienu dažas sekundes līdz finālsirēnai pielika Toms Lielais, sagādājot mūsu komandi piekto zaudējumu 17 spēlēs – 24:27.

Sešus vārtus mūsējiem guva Artūrs Lazdiņš, četrus – Normunds Blome. Mājiniekiem septiņas reizes izcēlās Nils Kreicbergs, piecas – Ēriks Blūms un Toms Lielais.

Turnīra tabulā ar 22 punktiem ieņemam otro vietu. Tuvākos sekotājus “HK ogre/Miandum”, kam ir arī viena spēle rezervē, apsteidzam par trīs punktiem.

Nākamo maču aizvadīsim 17. februārī, kad savā laukumā O.Kalpaka RTDP sporta zālē plkst. 20:15 uzņemsim “Jūrmalas Sports”.

SynotTip Virslīga
14.februāris
Dobeles Tenax – Celtnieks Rīga 27:24 (15:14)
Tenax: Kreicbergs 7/3, Blūms 5, Lielais 5/1, Ērmanis 4/3, Lazda 3, Politers 2, Hovratovičs 1.
Celtnieks: Lazdiņš 6, Blome 4, Vadzītis 3, Rūtiņš 3/2, Freibergs 3/3, Eglītis 2, Leja 1, Malahovs 1, Sasuļins 1.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.