Helmuts Tihanovs (Foto: Sandra Škutāne)

Septiņi vārti puslaikā, zaudējums Jūrmalai

Demonstrējot sliktu sniegumu uzbrukumā, diemžēl SynotTip Latvijas Handbola Virslīgā mūsu “Celtnieks” vīri piedzīvoja jau otro zaudējumu pēc kārtas. Izbraukumā ar 18:19 (11:11) piekāpāmies “Jūrmalas Sports”.

Mača sākumā pēc Laura Eglīša, Artūra Lazdiņa un Vladimira Maslaka metieniem izvirzījāmies vadībā ar 3:1. Mājinieki ātri vien atguvās un, izmantojot mūsu kļūdas, puslaika vidū jau paši ieguva trīs vārtu pārsvaru – 4:7. Puslaika otrajā daļā mūsu vīri daudz saskaņotāk darbojās uzbrukumā un līdz pārtraukumam rezultātu izlīdzināja – 11:11.

Otrā puslaika pirmajās piecās minūtēs abas divas komandas apmainījās ar diviem precīziem metieniem (13:13). Lai cik lieliski mūsu vārtos spēlētu Helmuts Tihanovs, tomēr paši nemācējām gūt vārtus, ļaujot jūrmalniekiem desmit minūtes līdz spēles beigām pārņemt vadību – 18:14. Divdesmit minūšu laikā vienīgos vārtus no 7 metru soda metiena atzīmes guva Vladimirs Maslaks. Galvenais šķērslis nebija pat mājinieku vārtsarga sniegums, bet gan pašu demonstrētā bezzobainā un pārāk individuālā spēle. Pēdējās piecas minūtes uzvarējām ar 4:1, taču tas jau bija par vēlu… Kopumā pretinieks nerādīja diži labāku sniegumu, taču pašu parādītā bezrūpīgā spēle abos laukuma galos noveda pie diemžēl likumsakarīga zaudējuma ar 18:19.

Septiņus vārtus mūsējiem guva Vladimirs Maslaks, piecus – Lauris Eglītis, četrus – Artūrs Lazdiņš. Uzvarētājiem sešsa reizes izcēlās Rolands Ivanovs, trīs – Mareks Černousovs.

Tas mūsu komandai bija jau ceturtais zaudējums sezonā, taču turnīra tabulā joprojām saglabājam otro vietu. Nākamo cīņu SynotTip Virslīgā aizvadīsim 9. septembrī, kad savā laukumā O.Kalpaka RTDP sporta zālē plkst. 20:15 uzņemsim “HK Ogre/Miandum”.