Vladimirs Maslaks (Foto: Sandra Škutāne)

Turpinām ar zaudējumu (+video)

Diemžēl SynotTip Latvijas handbola Virslīgā mūsu “Celtnieks” handbolisti piedzīvoja jau otro zaudējumu, izbraukumā ar 21:29 (10:13) piekāpjoties čempioniem Dobeles “Tenax”. Nākamā spēle jau 26. septembrī Ogrē.

Jau pēc aizvadītās pusminūtes baltkrievs Aleksejs Sasuļins izvirzīja vadībā mūsu komandu, tomēr drīz pēc tam, trīsreiz izceļoties Oskaram Arājam, reizi Nilam Kreicbergam, “Tenax” ar ātro uzbrukumu palīdzību panāca 4:1. Nedaudz vēlāk dobelnieku pārsvars sasniedza jau +4, bet, rīdziniekiem sakārtojot aizsardzību, pamazām spēle izlīdzinājās un mūsējie puslaika otrajā pusē jau līdzsvaroja rezultātu (7:7, 8:8, 9:9). Nedaudz vairāk kā piecas minūtes līdz pārtraukumam dobelnieki palika bez viena no līderiem – diskvalifikāciju par rupju pārkāpumu pret mūsu Vladimiru Maslaku saņēma Oskars Arājs. Spēlējot vairākumā savas iespējas neizmantojām, ļaujot situācijai tikai pasliktināties – mājinieki pēc mūsu kļūdām guva vairākus vārtus un pirms pārtraukuma pārņēma atkal vadību (10:13).

Otrajā puslaikā “Celtnieks” vārtos stājās Raitis Puriņš, nomainot Helmutu Tihanovu. Tomēr jau puslaika sākumā pēc Aleksandra Krastiņa un Kaspara Straumes metieniem Latvijas čempioni panāca tobrīd lielāko pārsvaru (15:10), bet vēlāk sasniedza jau +8 (20:12). Mūsu galvenā trenera Arņa Butana pieprasītais minūtes pārtraukums ļāva rīdziniekiem sasparoties un atspēlēt vairākus vārtus, pietuvojoties piecu vārtu attālumā (20:15, 21:16). “Tenax” gan pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, īsti neļaujot vēl vairāk sadeldēt pārsvaru. Arī spēles galotni dobelnieki aizvadīja pārliecinoši, sagādājot mūsu komandai otro zaudējumu Virslīgā – 21:29.

Pa četriem vārtiem mūsu komandā guva Vladimirs Maslaks, Dimitrijs Petuhovs un Guntars Lejnieks, bet trīs reizes izcēlās Rihards Leja un Aivars Čikuts. Mājiniekiem piecus vārtus guva Aleksandrs Krastiņš, četrus – Oskars Arājs, Kaspars Straume, Renāts Hovartovičs un Nils Kreicbergs.

Nākamo maču aizvadīsim jau 26. septembrī, kad izbraukumā plkst. 18:00 pirmajā Baltijas līgas spēlē tiksimies ar “HK Ogre/Miandum”.

SynotTip Virslīga
23.septembris
Dobeles Tenax – Celtnieks Rīga 29:21 (13:10)

Tenax: Krastiņš 5, Arājs 4, Straume 4, Hovratovičs 4, Kreicbergs 4, Ērmanis 3/1, Lielais 2, Zvejnieks 2, Politers 1.
Celtnieks: Lejnieks 4, Petuhovs 4, Maslaks 4, Čikuts 3/1, Leja 3, Sasuļins 1, Eglītis 1, Iljinihs 1.

VIDEO:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.