Aleksejs Sasuļins (Foto: Ritvars Raits)

Pārtraucam zaudējumu sēriju

Mūsu “Celtnieks” handbolisti šovakar savā laukumā Rīgā izcīnīja pirmo uzvaru SynotTip Latvijas handbola Virslīgā, ar 31:23 (14:10) pieveicot “MSĢ/LAT-98” vienību. Nākamo maču aizvadīsim 7. oktobrī pret “Jūrmalas Sports”.

Pamatus uzvarai mūsu handbolisti ielika jau pirmajās deviņās minūtēs, pēc Alekseja Sasuļina precīzā metiena iegūstot jau sešu vārtu pārsvaru (7:1). Līdz pārtraukumam jaunie handbolisti samazināja rezultāta starpību līdz pieciem vārtiem (14:9). Otrajā puslaikā mūsējie pēc Riharda Lejas un Roberta Freiberga vārtiem panāca arī +11 (30:19). Pēdējās minūtēs rezultatīvāk nospēlēja viesi, un mūsu “Celtnieks” vīri izcīnīja uzvaru ar 31:23.

Astoņus vārtus mūsu komandā guva Baltkrievijas handbolists Aleksejs Sasuļins, bet piecas reizes izcēlās Aivars Čikuts. Pretiniekiem sešas reizes atzīmējās Dmitrijs Petuhovs, četras – Igors Ignatjevs un Emīls Kurzemnieks.

Trīs spēlēs SynoTtip Virslīgā mūsu handbolisti izcīnījuši divus punktus, kas turnīra tabulā ļāva pakāpties uz piekto vietu.

Nākamo spēli “Celtnieks” handbolisti aizvadīs 7. oktobrī, kad SynotTip Virslīgā savā laukumā O.Kalpaka RTDP sporta zālē plkst. 20:15 tiksies ar “Jūrmalas Sports”. Šo maču tiešraidē demonstrēs arī Best4Sport TV.