Celtnieks (Foto: Sandra Škutāne)

Čempionātu sākam ar zaudējumu (+video)

Diemžēl pirmajā SynotTip Latvijas Virslīgas spēlē mūsu “Celtnieks” handbolisti piedzīvoja zaudējumu, ar 22:23 (9:10) savā laukumā piekāpjoties ASK/LSPA vienībai. Nākamo maču pēc nedēļas aizvadīsim Dobelē.

Jau mača sākumā ar Austri Tuminski un Ēriku Drobotu priekšgalā viesi izvirzījās vadībā ar 6:3. Izmantojot vairākumu, vārtus guva Vladimirs Maslaks un Ričards Jablonskis, samazinot rezultāta starpību puslaika vidū līdz minimumam 5:6. Turpinājumā mūsu handbolisti pieļāvas vairākas kļūdas un nerealizēja savas iespējas uzbrukumā, kas ļāva ASk/LSPA vienībai atjaunot +3 (10:7). Pēdējās divās minūtēs vārtus guva Maslaks un Aivars Čikuts, ļaujot atpūtā doties atkal vairs tikai ar -1 (9:10).

Otro puslaiku abas komandas iesāka krietni rezultatīvāk, kas ļāva mūsējiem pēc Laura Eglīša precīzā metiena pirmo reizi spēlē jau izvirzīties vadībā ar 15:14. “Celtnieks” vīri vadībā bija arī puslaika vidū (16:15), tomēr savu pārsvaru nepratām palielināt. Atkal sekoja vairākas kļūdas, neizmantotas iespējas, ko vārtu guvumos pārvērta viesi, 49. minūtē jau atjaunojot +2 (19:17). Mača izskaņā cīnījāmies līdz galam – vārtus ar metienu pāri visam laukumam guva arī vārtsargs Raitis Puriņš – tomēr ASK/LSPA savu pārsvaru nosargāja, sagādājot mūsējiem zaudējumu ar 22:23.

Piecus vārtus mūsējiem guva Lauris Eglītis, četrus – Vladimirs Maslaks, bet trīs – Aleksejs Sasuļins. Pretinieku sastāvā izcēlās tikai pieci spēlētāji – septiņus precīzu metienus izdarīja Austris Tuminskis, sešus – Ingus Kivlenieks, piecus – Ēriks Drobots.

Nākamo maču aizvadīsim jau 23. septembrī, kad turnīra ietvaros izbraukumā plkst. 19:30 spēlēsim ar čempioniem Dobeles “Tenax”. Šo maču tiešraidē demonstrēs arī Best4Sport TV.